Menu

Thomas Perfect Air Animal Pure

Cechy produktu

  • Producent Thomas 
  • Moc silnika 1700 W
  • Zasięg pracy 11 m
  • Pojemność worka/pojemnika 1.8 l
  • Kolor biały, żółty 

Opis

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Animal Pure Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, asygnowany dla osób posiadających zwierzeta domowe. Dzięki niepowtarzalnej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure, kurz, brud, alergeny i zapachy zostają zatrzymane w wodzie.

dodatkowo filtr wodny gwarantuje lekkie nawilżanie i odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Filtr wodny Aqua-pure Cdokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to realne.

Odkurzacze Thomas perfect air są wyposażone filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

dodatkowo uzyskujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest nad wyraz higieniczne i proste. Po prostu wylewamy skażenia do kanalizacji, dzięki czemu żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do wnętrza.

Filtry Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest zaopatrzony w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi i mikrofiltr powietrza wylotowego. Taki pakiet filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure nieprzeciętną filtrację pyłu, kurzu i alergenów.

Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Skrupulatne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu przy pomocy jednego urządzenia, teraz jest to możliwe.

Turboszczotka bezawaryjna w każdym domu, gdzie są zwierzęta. Wspaniale zbiera włosy i sierść z każdej powierzchni. Ma możliwośc wyłączenia wałka, wówczas możemy jej używać jako szczotki. Posiada także zdejmowaną przednią osłonę, która pozwala na w bardzo komfortowy sposób wyszyścić wałek z sierści.

Przełączalna szczotka do parkiet i dywanów wspaniale przylega do każdej powierzchni w trakcie odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją zespolić do rodzaju odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde lub dywany i wykładziny.

Tylko w modelach Thomas dedykowanych posiadaczom zwierząt stosujemy specjalną wersję tej szczotki, wyekwipowaną w paski materiału do zbierania sierści na całej szerokości szczotki i w specjalną gumową wycieraczkę, która pozwala zbierać mały ilości płynów z podłogi, np.

obok misek z wodą. Szczotka do zbierania sierści zwierząt z tapicerki pozwala na prędkie i precyzyjne zbieranie sierści i włosów nie tylko z kanap czy sof w domu, lecz także z tapicerki w samochodzie. Znaczne paski materiału świetnie zbierają sierść i włosy a obrotowa głowica pozwala połączyć się do odkurzanej powierzchni.

Akcesoria Szczotka do odkurzania mebli - pozwala wydajnie u...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.