Menu

Xiaomi HaNdHeld

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 
  • Poziom hałasu 72 dB
  • Moc ssania 120 W

Opis

Odkurzacz pionowy Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C – Xiaomi ergonomiczna kompozycja, ogrom nieoczekiwanek. System wielu stożków cyklonowych – separacja pyłu. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C został zaopatrzony w wielostożkowy, super wydajny system cykloniczny.

Odkurzacz kreuje bardzo dużą siłę odśrodkową, która wyrzuca pokaźne cząsteczki na dno pojemnika przez co kurz jest separowany z powietrza. Pięciofazowy system filtracji. sprawna filtracja mikro ustrojów o wielkości do 0.3um.

Odkurzacz usuwa do 99.97% drobnoustrojów o wielkości do 0.3um, oczyszczając powietrze podczas codziennego odkurzania! Pełna gama wymiennych końcówek – optymalny dodatek dla każdego zakamarka. Szczotka podłogowa o poszerzonej średnicy – produktywne eliminowanie brudu i kurzu z ekstra siłą ssącą.

Podłogowa szczotka została zaopatrzona w dodatkowy, niezależny silnik. Dodatkowa moc pozwala na eliminowanie pyłu z niewiele znaczących szczelin, a miękki polarowy materiał wykończeniowy szczotki, nie zostawia rys nawet na delikatnych powierzchniach.

Hipoalergiczna końcówka – usuwa do 99% roztoczy. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C pozwoli Ci zadbać o zdrowie najmłodszych członków rodziny. Szczotka w wydajny sposób usuwa do 99% pyłów, kurzu i roztoczy z kanap, pościeli i różnorakich dzianin.

Przyssawka płaska 2w1 – nietrudny dostęp do głębokich szczelin. Funkcjonalna budowa zezwala na likwidowanie zabrudzeń z głębokich szczelin i ciężko przystępnych zakamarków. Każdy kąt Twojego domu utrzymany będzie w wyśmienitym stanie.

Szczotka 2w1 – nie tylko do podłóg. Doskonale usuwa skażenia z sof czy pościeli. Miękka końcówka nie rysuje powierzchni i sprawnie wybiera zabrudzenia przez choćby najmniejsze szczeliny. Układ napędowy chłodzony powietrzem – pewność jednostajnej pracy.

Specjalne wyprofilowanie kanałów kieruje chłodne powietrze bezpośrednio do najważniejszych składników konstrukcyjnych. Rozprasza ciepło i zapewniając jednostajną pracę silnika i układu zasilania. Jednostajna temperatura silnika oznacza jednostajną pracę i przekłada się na wydłużenie żywotności podzespołów odkurzacza.

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C wyekwipowany w bezszczotkowy silnik, kreuje jednostajną siłę ssącą aż do 20 kPa. Sprawnie pozbądź się wszelkiego rodzaju zabrudzeń i kurzu. Trzystopniowa regulacja siły ssącej Odkurzacz daje Ci możliwość luźnego przełączania między trzema trybami pracy.

Niesamowite osiągi baterii powodują, że Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C może pracować do 8 minut w intensywnym pracy w trybie MAX, 27 minut pracy w trybie standardowym i aż do 60 minut w trybie energooszczędnym!

Ładująca stacja naścienna – zintegrowana konstrukcja, komfortowe przechowywanie i ładowanie. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się stacja dokująco-ładującą, która w poręczny sposób organizuje przestrzeń przestrzeń i usprawnia przechowywanie odkurzacza i załączonych akcesoriów.

Stacja ładująca w pełni naładuje baterię w zaledwie 3,5 godziny. Komfortowe czyszczenie sufitów funkcjonalny projekt i przemyślane ustawienie silnika pozwala zachować całkowitą równowagę podczas pracy na każdej powierzchni.

Pozwól sobie na porządek w każdym zakątku. Nietrudny demontaż – pełna wygoda Specjalnie zaprojektowane zatrzaski pozwalają w wygodny i szybki sposób opróżnić zbiornik na kurz. Specyfikacja: Model: SCWXCQ02ZHM rodzaj artykułu: Odkurzacz Silnik: 9-cyklonowa technologia Moc ssania: Ssanie 120 AW, 20 kPa w trybie Max Funkcje odkurzacza: Bezworkowa kompozycja 5-stopniowa filtracja: Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń Zasilanie: 25,2 V rodzaj ogniwa: Litowy Czas pracy na baterii: do 60 minut Moc znamionowa: 400 W Napięcie znamionowe: 25,2 V Waga: 3,5 kg (komplet) uzupełniające dane: przenośna i bezprzewodowa konstrukcja, Możliwość konstrukcji naściennego zestaw zawiera: Odkurzacz ręczny Zasilacz Stacja dokująca Końcówka do podłóg Końcówka do łóżek Dysza ze szczotką Szczelinówka Drążek przedłużający Instrukcja obsługi w języku polskim

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.