Menu

Xiaomi Roborock S50

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 
  • Kolor czarny 

Opis

Roborock S5. Automatyczne sprzątanie - dzisiaj inteligentne.

doskonałe sprzątanie - odkurzanie i wycieranie podłóg

Roboty sprzątające Roborock unikatową kombinację odkurzania i ścierania na mokro (mopowania). Zaprojektowany według biomimetycznych założeń zbiornik wodny wraz z mopem z mikrofibry, tworzy postępowy układ czyszczący.

Wzorowany na roślinach system mopowania na mokro

Nowa koncepcja systemu wilgotnego mopowania wzorowana jest na systemie transportu wody w roślinach, gdzie woda pobierana jest od korzeni - w tym wypadku filtra, a następnie transportowana naczyniami kapilarnymi do liści, w naszym przypadku - do mopa. Ten sposób kontroli przesiąkania wody umożliwia wilgotne mopowanie podłogi przez 45 do 60 minut. Woda zwilża mopa równomiernie jedynie podczas pracy. W czasie, gdy robot stoi w miejscu - zwilżanie jest zablokowane. W miejscu, gdzie mop styka się ze zbiornikiem wody obydwie części są starannie dopasowe, co powoduje, że materiał mopa nie podwija się i nie marszczy podczas pracy, zapewniając stale adekwatnie dużą powierzchnię styku z podłogą.

Planowanie trasy w oparciu o laserowe skanowanie przestrzeni

Laserowy skaner LDS o wysokiej precyzji skanuje przestrzeń pięć razy na sekundę w zakresie 360°. W ten sposób uzyskuje skrupulatne informacje o odległości od ścian i przedmiotów. Dane te, przetwarzane przy pomocy algorytmu SLAM, w czasie rzeczywistym generują przestrzenną mapę pokoju. Na podstawie tak utworzonej mapy, planowana jest ścieżka pracy odkurzacza. W pierwszej kolejności czyszczone są brzegi obszaru, a następnie cała jego powierzchnia odkurzana jest metodycznie zygzakowatymi ruchami.

Ustawianie obszaru pracy według życzenia - proste jak w grze video

wystarczy dotknąć miejsca na mapie obszaru, by odkurzacz pojechał bezpośrednio do wyróznionego punktu, omijając przeszkody. Jeśli mapa nie została jeszcze utworzona - nie szkodzi. Wskaż miejsce, do którego ma dotrzeć, a urządzenie stworzy mapę w czasie wędrówki do celu.

samoczynne ładowanie i wznawianie pracy

Roborock stosownie planuje trasę do ładowarki, nawet w obfitych mieszkaniach. Po skończonym sprzątaniu, odkurzacz wróci do stacji ładowania i podłączy się do niej samoczynnie. Jeśli podczas pracy bateria się wyczerpie, urządzenie powróci do ładowarki, naładuje baterię i wznowi sprzątanie od miejsca, gdzie przerwało.

Nowa metoda odnajdywania stacji bazowej

Aby odnaleźć stację bazową, odkurzacz nie porusza się wzdłuż ścian, szukając stacji "po omacku", ale skanuje otoczenie za pomocą czujnika laserowego i bezbłędnie trafia na miejsce. Dzięki temu cały cykl przebiega szybciej, efektywniej i bardziej bezawaryjnie.

Pokonuje przeszkody i inteligentnie rozpoznaje dywany

Odkurzacz pokonuje przeszkody o wysokości do 2 cm i samoczynnie rozpoznaje, iż znajduje się na dywanie i włącza maksymalną moc ssania,precyzyjnie go wyczyścić. Po zjechaniu z dywanu odkurzacz samoczynnie przywróci poprzednią moc ssania.

Przemyślana budowa i zmywalny filtr - łatwiejsze czyszczenie

Filtr Hepa klasy E11 jest pokryty wodoodpornym Teflonem i po roku pracy można przywrócić 95% jego poprzedniej produktywności. Można go czyścić bezpośrednim strumieniem wody, co ułatwia eliminowanie zabrudzeń.

Zapchany włosami? Nigdy więcej!

Koniec problemów z zaplątanymi w szczotkę włosami. Szczotka główna, szczotka boczna oraz skrętne kółka zostały zaprojektowane tak, żeby maksymalnie ograniczyć wplątywanie się w nie włosów. Wraz z odkurzaczem dostarczone jest specjalne narzędzie, dzięki któremu z łatwością można oczyścić ruchome części.

starannie wyciszony

doskonale przypasowane wytłumienie turbiny pozwala wyraźnie zredukować hałas bez pogorszenia wydajności odkurzacza. Roborock posprząta Twoje mieszkanie ciszej.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
Ola - Wystawiona miesiąc temu
mopowanie jest tragiczne, albo rozmazuje plamy albo mopuje jakby na sucho, nie podając wody lub jedynie kilka kropli wręcz...
Ula - Wystawiona 3 tygodnie temu
niestety, nie polecam, bardzo słaba moc i głośna praca...
Zuza - Wystawiona tydzień temu
niestety, odkurzacz uległ awarii, nie wiadomo dlaczego, działał tylko 2 tygodnie
Magdalena - Wystawiona 6 dni temu
on jest strasznie głośny, jak mam cieszyć się odpoczynkiem od odkurzania, jak nie da się go słuchać...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.