Moje konto
  • Zelmer 2750.0ST Zelmer 2750.0ST
  • Zelmer 2750.0ST Zelmer 2750.0ST

Zelmer 2750.0ST

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer Moc silnika 1800 W Zasięg pracy 9 m Regulacja mocy tak Pojemność worka/pojemnika 2.5 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Zelmer

Popularne produkty z kategorii Odkurzacze innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc silnika1800 W
Zasięg pracy9 m
Regulacja mocytak
Pojemność worka/pojemnika2.5 l

Odkryj odkurzacz Zelmer 2750.0ST, który pozwoli Ci na utrzymanie swojego mieszkania w należytej czystości. Od teraz masz możliwość już zawsze możesz szybko, łatwo i skutecznie oczyścić swoją przestrzeń.

Wymiary/Funkcje

Odkurzacz 2750.0ST dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 1800 W, doskonale poradzi sobie z większością zanieczyszczeń i drobin na takich powierzchniach jak dywany, wykładziny, panele, kafelki itp. Poręczne wymiary urządzenia oraz niewielka waga 4 kg, pozwalają skutecznie manewrować odkurzaczem w różnych, nawet najtrudniej dostępnych miejscach. Urządzenie dysponuje zasięgiem 9 m.

Cechy

Odpowiednio długi kabel 9 m, automatyczne zwijanie przewodu oraz duża moc zasysająca, pozwalają na komfortowe użytkowanie odkurzacza w całym gospodarstwie domowym, bez potrzeby ciągłego przepinania urządzenia.

Eksploatacja

W bezproblemowej eksploatacji odkurzacza pomaga duża pojemność worka 2.5 l, dzięki czemu urządzenie nie wymaga opróżniania po każdorazowym odkurzaniu. Dzięki wygodnym i solidnym kółkom i ślizgom, Twoja praca będzie jeszcze łatwiejsza. Regulowana moc, komplet ssawek i elastyczny wąż gwarantują czystość w każdym domu. Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt sprawią, że jego przechowywanie nie będzie kłopotem. O stan Twojego urządzenia zadba zabezpieczenie chroniące przed przegrzaniem odkurzacza.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też