Moje konto
  • Zelmer 2750.0ST Zelmer 2750.0ST
  • Zelmer 2750.0ST Zelmer 2750.0ST

Zelmer 2750.0ST

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer Moc silnika 1800 W Zasięg pracy 9 m Regulacja mocy tak Pojemność worka/pojemnika 2.5 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Zelmer

Popularne produkty z kategorii Odkurzacze innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc silnika1800 W
Zasięg pracy9 m
Regulacja mocytak
Pojemność worka/pojemnika2.5 l

Odkryj odkurzacz Zelmer 2750.0ST, który pozwoli Ci na utrzymanie swojego domu w należytej czystości. Od teraz masz możliwość już zawsze możesz szybko, łatwo i skutecznie oczyścić swoją przestrzeń.

Wymiary/Funkcje

Odkurzacz 2750.0ST dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 1800 W, doskonale poradzi sobie z większością zanieczyszczeń i drobin na takich powierzchniach jak dywany, wykładziny, panele, kafelki itp. Zastosowany w urządzeniu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Poręczne wymiary urządzenia oraz niewielka waga 4 kg, pozwalają skutecznie manewrować odkurzaczem w różnych, nawet najtrudniej dostępnych miejscach. Zasięg pracy odkurzacza wynosi 9 m.

Cechy

Odkurzacz dysponuje przewodem zasilającym o długości 9 m, dzięki czemu bez problemu dojdziesz do każdego, nawet najdalszego kąta swojego domu. Automatyczny zwijacz kabla, pozwala szybko i sprawnie spakować sprzęt po skończonej pracy.

Eksploatacja

W bezproblemowej eksploatacji odkurzacza pomaga duża pojemność worka 2.5 l, dzięki czemu sprzęt nie wymaga opróżniania po każdorazowym odkurzaniu. Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz 2750.0ST, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem końcówek ssących, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też