Moje konto
  • Zelmer 323.5 Zelmer 323.5
  • Zelmer 323.5 Zelmer 323.5
  • Zelmer 323.5 Zelmer 323.5

Zelmer 323.5

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer Moc silnika 100 W Poziom hałasu 80 dB Zasięg pracy 9 m Regulacja mocy nie Pojemność worka/pojemnika 2.5 l Wysokość 23.5 cm Szerokość 28 cm Długość 42 cm Moc ssania 295 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc silnika100 W
Poziom hałasu80 dB
Zasięg pracy9 m
Regulacja mocynie
Pojemność worka/pojemnika2.5 l
Wysokość23.5 cm
Szerokość28 cm
Długość42 cm
Moc ssania295 W

Poznaj Zelmer 323.5, odkurzacz, którego moc i jakość pozwoli Ci zachować czystość w Twoim mieszkaniu. Z tym urządzeniem, utrzymanie czystości będzie proste i przyjemne.

Wymiary/Funkcje

Urządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do wciągnięcia drobin nieczystości. Dzięki mocy 100 W, odkurzacz Zelmer poradzi sobie ze swoim zadaniem na praktycznie każdej powierzchni. Niska waga urządzenia, wynosząca zaledwie 3.8 kg, zapewnia komfortowe sprzątanie nawet w najtrudniejszych do dotarcia miejscach w domu. Urządzenie dysponuje zasięgiem 9 m.

Cechy

Odkurzacz dysponuje przewodem zasilającym o długości 9 m, dzięki czemu bez problemu dojdziesz do każdego, nawet najdalszego kąta swojego domu. Automatyczny zwijacz kabla, pozwala szybko i sprawnie spakować sprzęt po skończonej pracy. Urządzenie emituje hałas na poziomie 80 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz 323.5, to w pełni mobilne urządzenie, a to za sprawą pojemnego 2.5 l worka. Dzięki wygodnym i solidnym kółkom i ślizgom, Twoja praca będzie jeszcze łatwiejsza. Regulowana moc, komplet końcówek ssących i elastyczny wąż zagwarantują czystość w każdym domu. Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt sprawią, że jego przechowywanie nie będzie kłopotem. O stan Twojego urządzenia zadba zabezpieczenie chroniące przed przegrzaniem odkurzacza.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też