Moje konto
  • Zelmer 323.5 Zelmer 323.5
  • Zelmer 323.5 Zelmer 323.5
  • Zelmer 323.5 Zelmer 323.5

Zelmer 323.5

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer Moc silnika 100 W Poziom hałasu 80 dB Zasięg pracy 9 m Regulacja mocy nie Pojemność worka/pojemnika 2.5 l Wysokość 23.5 cm Szerokość 28 cm Długość 42 cm Moc ssania 295 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Zelmer

Popularne produkty z kategorii Odkurzacze innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc silnika100 W
Poziom hałasu80 dB
Zasięg pracy9 m
Regulacja mocynie
Pojemność worka/pojemnika2.5 l
Wysokość23.5 cm
Szerokość28 cm
Długość42 cm
Moc ssania295 W

Oczyść atmosferę w swoim domu z odkurzaczem Zelmer 323.5. To nowe urządzenie, na stałe już zmieni Twoje podejście do sprzątania.

Wymiary/Funkcje

Za sprawą dużej mocy 100 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, odkurzacz świetnie poradzi sobie z właściwie wszystkimi drobnymi nieczystościami, które mogą się pojawić w Twoim mieszkaniu. Zastosowany w odkurzaczu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Poręczna waga 3.8 kg i kompaktowe wymiary, pozwalają na bezproblemowe sprzątanie z urządzeniem, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zasięg pracy odkurzacza wynosi 9 m.

Cechy

Wysoko elastyczny przewód o długości 9 m, pozwala na komfortową pracę odkurzaczem, bez potrzeby przepinania urządzenia między kontaktami. Zwijarka kabla, daje możliwość szybkiego uporządkowania i schowania urządzenia. Natomiast duża moc ssąca, pozwala łatwo poradzić sobie z wszelkimi drobinami rozsypanymi na różnych powierzchniach. Podczas pracy 323.5 emituje dźwięki na poziomie 80 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz posiada pojemny worek 2.5 l, a także długi oraz elastyczny wąż z kompletem wymiennych ssawek. Dzięki temu, możesz dotrzeć do każdej, nawet najciaśniejszej szczeliny. Kompaktowa obudowa oraz solidne kółka i ślizgi, pozwolą Ci na bezproblemowe manipulowanie odkurzaczem w praktycznie każdych domowych warunkach. Natomiast zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia ochroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dodatkowo zastosowana regulacja mocy, pozwala ustalić moc urządzenia do konkretnych potrzeb. Zastosowane kółka i ślizgi dają Ci możliwość pełnej mobilności z zasięgiem do 9. Dzięki temu wysprzątasz najdalszy kąt swojego domu. Ergonomiczny kształt pozwala na schowanie odkurzacza, nawet w niewielkich przestrzeniach. Natomiast zabezpieczenie przed przegrzaniem, skutecznie ochroni odkurzacz przed uszkodzeniem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też