Moje konto  ▾

Zelmer 5500.3HQ

Producent ZelmerMoc silnika 2200 WZasięg pracy 12 mRegulacja mocy takPojemność worka/pojemnika 3.5 lWysokość 28 cmSzerokość 32 cmDługość 48 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc silnika2200 W
Zasięg pracy12 m
Regulacja mocytak
Pojemność worka/pojemnika3.5 l
Wysokość28 cm
Szerokość32 cm
Długość48 cm

Z odkurzaczem Zelmer 5500.3HQ, bez problemu zatroszczysz się o czystość i świeżość w swoim domu. Posiadając ten odkurzacz poczujesz, jak łatwo jest zadbać o porządek dobre samopoczucie u siebie i swoich domowników.

Wymiary/Funkcje

Duża moc 2200 W, sprzętu pozwala na komfortową pracę i odpowiednią siłę do wciągnięcia wszelkich drobin kurzu czy nieczystości nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków. Zastosowany w urządzeniu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Niewielka waga urządzenia 5.4 kg oraz stosunkowo małe wymiary, pozwalają korzystać z urządzenia także w trudno dostępnych miejscach. Zasięg pracy odkurzacza wynosi 12 m.

Eksploatacja

Regulacja mocy, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz pojemny worek , zapewnia Ci możliwość swobodnego sprzątania bez ryzyka, że uszkodzimy urządzenie lub zapchamy worek. Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz 5500.3HQ, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem ssawek, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.