Manu

Zelmer 5500.3HQ

Cechy produktu

  • Producent Zelmer 
  • Moc silnika 2200 W
  • Zasięg pracy 12 m
  • Regulacja mocy tak 
  • Pojemność worka/pojemnika 3.5 l
  • Wysokość 28 cm
  • Szerokość 32 cm
  • Długość 48 cm

Opis

Oczyść atmosferę w swoim domu z odkurzaczem Zelmer 5500.3HQ. To nowe urządzenie, na stałe już zmieni Twoje podejście do sprzątania.

Wymiary/Funkcje

Za sprawą dużej mocy 2200 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, odkurzacz świetnie poradzi sobie z niemal wszystkimi drobnymi nieczystościami, które mogą się pojawić w Twoim domu. Zastosowany w odkurzaczu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Poręczna waga 5.4 kg i kompaktowe wymiary, pozwalają na bezproblemowe sprzątanie z urządzeniem, nawet w trudno dostępnych miejscach. Z zasięgiem pracy do 12 m dotrzesz z odkurzaczem w najdalszy kąt mieszkania.

Cechy

Wysoko elastyczny przewód o długości 12 m, pozwala na komfortową pracę odkurzaczem, bez potrzeby przepinania urządzenia między kontaktami. Zwijarka kabla, daje możliwość szybkiego uporządkowania i schowania urządzenia. Natomiast duża moc ssąca, pozwala łatwo poradzić sobie z wszelkimi drobinami rozsypanymi na różnych powierzchniach.

Eksploatacja

Odkurzacz posiada pojemny worek 3.5 l, a także długi oraz elastyczny wąż z kompletem wymiennych końcówek ssących. Dzięki temu, możesz dotrzeć do każdej, nawet najtrudniej dostępnej szczeliny. Kompaktowa obudowa oraz solidne kółka i ślizgi, pozwolą Ci na bezproblemowe manipulowanie odkurzaczem w praktycznie każdych domowych warunkach. Natomiast zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia ochroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz 5500.3HQ, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem ssawek, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie