NOWOŚĆ! HRG 536 C7 VKE / IZY II z napędem / Kosiarka spalinowa HONDA + OLEJ + DOSTAWA GRATIS

NOWOŚĆ! HRG 536 C7 VKE / IZY II z napędem / Kosiarka spalinowa HONDA + OLEJ + DOSTAWA GRATIS

  • Cena od: 2650
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

NOWOŚĆ! HRG 536 C7 VKE / IZY II z napędem / Kosiarka spalinowa HONDA + OLEJ + DOSTAWA GRATIS

Dwa noże zapewniają częstsze ścinanie trawy i cięcie trawy na mniejsze kawałki. Prowadzący nóż górny wykonuje cięcie podstawowe, a nóż dolny tnie pokos na mniejsze kawałki. Krążący następnie pokos wewnątrz korpusu ulega dalszemu rozdrobnieniu. Efektem tego systemu jest dokładniejsze rozdrabnianie i o 30% większe napełnienie kosza niż w przypadku systemu z jednym ostrzem oraz możliwość zbierania i mielenia liści jesienią Nowe modele kosiarek HRG 536 VLE oraz HRG 536 VKE są bardzo łatwe w obsłudze i eksploatacji, umożliwiają sprawną pielęgnację trawy.

Kosiarki z serii IZY II służą do ścinania trawników o małej i średniej powierzchni. Są przeznaczone dla tych użytkowników, którzy regularnie koszą trawnik i potrzebują w tym celu sprawnych i szybkich rozwiązań. IZY są łatwe w obsłudze i w uruchomieniu - wystarczy delikatnie pociągnąć linkę startera. Obsługę IZY uprościło dodatkowo zastosowanie silnika najnowszej generacji z układem automatycznego ssania o mocy od 3,5 KM do 4,4 KM – pracuje on z fabrycznie ustawioną optymalną prędkością i mocą.

Seria IZY II to pięć modeli o szerokości roboczej 41, 46 lub 53 cm. Nowa kosiarka o szerokości 53 cm - HRG536 VKE z ręcznym rozruchem. Zastosowane dodatkowe rozwiązania przybliżają te kosiarki do najbardziej zaawansowanej technologicznie serii kosiarek Honda Super Komfort HRX. Nowe kosiarki HRG 536 VKE oprócz funkcji typowych dla serii IZY, zostały wyposażone w: napęd Smart Drive® - innowacyjny system kontroli prędkości za pomocą ergonomicznych manetek – rozwiązanie intuicyjne i niezwykle wygodne w porównaniu do systemów zastosowanych w innych kosiarkach.

Umożliwia użytkownikowi płynną i wręcz błyskawiczną zmianę prędkości poprzez jej dostosowanie do indywidualnych preferencji oraz wysokości i gęstości trawy. Modele te, osiągając prędkość 6 km/h są w swojej klasie najszybszymi kosiarkami na rynku. uproszczony system mielenia Versamow® czyli mulczowanie zmienne - system ten umożliwia kierowanie koszonej trawy do kosza lub łatwe i sprawne przestawienie kosiarki w funkcję mielenia za pomocą jednej dźwigni. podwójny układ noży - MicroCut® wspierający funkcję mulczowania zmiennego.

Gwarancja:Konsument (osoba prywatna): min. 2 lata, max. 5 latPrzedsiębiorca: min. 1 rok, max. 2 lata Serwisy:Dostępne na terenie całej Polski, rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Przesyłka zawiera:1. Zamówione produkty2. Olej HONDA 10w303. Paragon lub faktura4. Instrukcja obsługi w języku polskim5. Oryginalna karta gwarancyjna producenta w postaci księżeczki *UWAGA! Honda (w odróżnieniu od innych producentów) od 2007 roku podaje moc silników netto, która jest mierzona zgodnie z najnowszą normą SAE J1349.

Moc silników nie zmieniła się, zmianie uległa jedynie metoda pomiaru. Dostawa gratis wg warunków w zakładce: DOSTAWA Wybrane przykładowe zalety kosiarek Honda: ROTOSTOP® - hamulec ostrza.System ROTOSTOP® opracowany przez Hondę zapewnia Państwu wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. W momencie puszczenia kierownicy, nóż tnący zatrzyma się prawie w tym samym momencie, ale silnik kosiarki nie przestanie działać. Pozwala to Państwu na przejazd kosiarką np. przez alejki, ścieżki z nawierzchnią żwirową bez konieczności gaszenia i ponownego uruchamiania kosiarki.

Technologia ta pozwala także unikać gaszenia silnika podczas opróżniania kosza. HONDA Blade Brake® to specjalna blokada bezpieczeństwa, zatrzymująca nóż tnący już po 1/2 obrotu. Honda Versamow System® pozwala teraz ustalić ile ściętej trawy trafi do kosza a ile pozostanie na powierzchni trawnika. Takie rozwiązanie pozwala ścinać wysoką trawę i równocześnie stosować mulching – nawozić ściółkować. MICROCUT SYSTEM® to specjalny podwójny układ noży tnących zapewniający doskonałej jakości cięcie i wysoki procent rozdrobnienia pokosu.

POLYSTRONG - to nowy materiał opatentowany przez Hondę, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością. Gwarantuje Państwu wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Jego właściwości pozwalają zoptymalizować odprowadzanie trawy do kosza. Skoszona trawa nie przylega do wewnętrznych ścianek obudowy kosiarki. Zapobiega to sytuacji, gdy nagromadzona na ściankach obudowy trawa opada w czasie koszenia na trawnik i psuje finalny efekt naszej pracy.

Dralon® - to specjalny materiał ograniczający kurzenie. Dralon® to opatentowane włókno akrylowe o specjalnym przekroju poprzecznym, posiada zbliżony do włókien naturalnych wygląd i chwyt. Wyroby z Dralon akrylu są lekkie i sprężyste, łatwe w konserwacji, trudno ulegają uszkodzeniu. Odpowiedni splot i gęstość worka filtruje. Kosiarka może być wyposażona w zestaw do mulczowania (opcja dotyczy kosiarek serii IZY, HRH, HRX426SDE, HRX426PDE).

Zestaw mielący tnie trawę bez zbierania, pozostawiając ją drobno skoszoną na trawniku, dzięki czemu w krótkim czasie zamienia się w kompost. Dostępne w dziale Części zamienne / Akcesoria.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie