Moje konto
  • PŁUG ŚNIEŻNY ŚNIEGU ODŚNIEŻARKA ODŚNIEŻARKI ELEKTRYCZNA NAC YT6601-02 2000W promocja 95.83% PŁUG ŚNIEŻNY ŚNIEGU ODŚNIEŻARKA ODŚNIEŻARKI ELEKTRYCZNA NAC YT6601-02 2000W promocja 95.83%

PŁUG ŚNIEŻNY ŚNIEGU ODŚNIEŻARKA ODŚNIEŻARKI ELEKTRYCZNA NAC YT6601-02 2000W promocja 95.83%

1 oferta z 1 sklepu

Producent NAC NEW AMERICAN CONCEPT WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentNAC NEW AMERICAN CONCEPT

Odśnieżarka Elektryczna NAC YT 6601-02 to urządzenie dużej mocy z gamy odśnieżarek elektrycznych produkowanych przez firmę NAC

Została zaprojektowana przy współpracy z profesjonalistami i testowana w bardzo trudnych warunkach. Odśnieżarka nadaje się do odśnieżania różnego rodzaju powierzchni pokrytych śniegiem. Przeznaczona jest dla klientów ceniących sobie prostą obsługę i niezawodność.

Niewielkie wymiary oraz waga (12.6 kg.) umożliwiają bezproblemowy transport samochodem oraz przechowywanie w okresie letnim.

Odśnieżarka ta wyposażona jest w wytrzymały silnik o mocy 2000 W, który odpowiada za cichą pracę, ekonomiczność i żywotność urządzenia.

Ergonomiczny uchwyt oraz płoza przednia zapewniają łatwe prowadzenie odśnieżarki po śniegu. Pracująca gumowa śruba śnieżna, obracając się nie uszkadza powierzchni odśnieżanej np. kostka brukowa.

Dzięki regulowanemu w dwóch płaszczyznach kanałowi wyrzutowemu, to użytkownik decyduje gdzie i jak daleko chce odrzucić zalegający śnieg.

    Komentarze i pytania

    Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

    Sprawdź też