Menu

Baseus samochodowy odświeżacz powietrza na zagłówek czarny (CRJHQ-A01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Original Ecological Car Charcoal Purifier

Panujący we wnętrzu pojazdu mikroklimat ma znaczne znaczenie dla samopoczucia kierowcy i jego pasażerów. Zamiast lubianych zapachów, które często bywają drażniące, zwłaszcza dla osób cierpiących na choroby lokomocyjne wybierz oczyszczacz firmy Baseus. To samochodowy gadżet przeznaczony do mocowania na oparciu fotela, który likwiduje brzydkie zapachy i odświeża powietrze. Wyniki, jakie uzyskuje są imponujące! Zwalcza smog, alergeny, lotne związki ekologiczne, odór benzyny, amoniaku czy HCHO w niektórych sytuacjach z wysoką, choćby 95% efektywnością!

Specyfikacja

  • Model: CRTB01
  • wymiar: 152,5 mm x 70 mm x 70 mm
  • Waga: 900 gramów
  • Materiał: ABS + kryształy węgla aktywnego
Jak to działa?

Sposób działania samochodowego oczyszczacza bazuje na filtrze z aktywnym węglem. To jeden z najskuteczniejszych sposobów usuwania skażeń, brzydkich zapachów i przywracania przyjaznego mikroklimatu we wnętrzu pojazdu. Węgiel absorbuje krzywdzące cząsteczki gazów i innych substancji, transformując je w zdrowe i bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Ekologia z reguły

Baseus wyprodukował oczyszczacz, który nie tylko troszczy się o ludzkie zdrowie, ale też jest przyjazny środowisku. Nie generuje zbyt wielu odpadów, ponieważ wkład z cząstek węglowych jest przeznaczony do wielokrotnego korzystania. Starczy, że umieścisz je na słońcu i będziesz suszyć przez 1 do 3 miesięcy, raz na dwa lub trzy lata. W czasie, gdy polikwidujesz wkład, pokrywa oczyszczacza może Ci posłużyć jako wygodne miejsce do przechowywania drobiazgów.

Łatwy montaż, wytworny design

Ten towar ma wszystko, czego możesz oczekiwać od oczyszczacza samochodowego. Instaluje się go w sekundę — jest wyposażony w pasek z klamrą, który oplata zagłówek. Gadżet pozostaje nieruchomy choćby w trakcie szybkiej jazdy po wybojach. Ma kształt wałka, a więc nie ingeruje w przestrzeń i zajmuje niewiele znacząca liczba wolnego miejsca. Czarna kolorystyka i opływowość sprawiają, iż pod kątem designu pasuje do postępowych, luksusowych pojazdów.

Wysoka skuteczność

Po instalacji oczyszczacza prędko odczujesz poprawę jakości powietrza wewnątrz auta, To zasługa wentylacji 360 poziomów, która prędko i skutecznie oczyszcza pojazd z drobnoustrojów, kurzu, alergenów, smogu. Aż 1600 otworów pracuje na to, abyś wraz z bliskimi mógł podróżować komfortowo i zdrowo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.