Moje konto
  • Philips BDP5500 Philips BDP5500
  • Philips BDP5500 Philips BDP5500
  • Philips BDP5500 Philips BDP5500

Philips BDP5500

0 ofert z 0 sklepów

Producent Philips Funkcje DLNA, WiFi, technologia 3D Złącza USB, HDMI, czytnik kart pamięci, LAN, cyfrowe wyjście koaksjalne, wyjście kompozytowe Wysokość 38 Głębokość 213 Szerokość 435 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPhilips
FunkcjeDLNA, WiFi, technologia 3D
ZłączaUSB, HDMI, czytnik kart pamięci, LAN, cyfrowe wyjście koaksjalne, wyjście kompozytowe
Wysokość38
Głębokość213
Szerokość435

Brakuje Ci najlepszej jakości obrazu i dźwięku w standardowych filmach na DVD? Być może zakup odtwarzacza Blu-ray jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Nasza propozycja, Philips BDP5500, to urządzenie, które zapewni Ci wrażenia krystalicznej jakości obrazu i dźwięku. Znajdź go w naszej wyszukiwarce w najlepszej dla siebie cenie.

Wprowadzenie

Najlepszy ekran HD, nie zapewni odpowiednio wysokiej ostrości obrazu, jeśli nie będziemy odtwarzać za jego pomocą filmów najwyższej jakości. Tę oferuje format obrazu i dźwięku zapisany na płytach Blu-ray. Jeśli szukamy odtwarzacza na długi czas, który odtwarza wiele formatów, jest wygodny w użyciu i dobrze wykonany, to Philips BDP5500 zdaje się spełniać te wymogi. Będzie świetną bazą pod zestaw kina domowego, dając oglądającym więcej wrażeń niż w przypadku zwykłego DVD.

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych formatów audio-wideo. Im więcej rodzajów plików multimedialnych odczytuje, tym większe możliwości będzie miało urządzenie. Docenimy to z czasem, nawet jeśli korzystamy chwilowo tylko z filmów na nośnikach Blu-ray. Przy wyborze szukajmy najlepszego odtwarzacza (dekodującego jak najwięcej formatów) przy jak najatrakcyjniejszej cenie. Sprawdza się tutaj prawda, że drożej nie znaczy lepiej. Wybierajmy więc mądrze. Wiele odtwarzaczy umożliwia odczytywanie i dekodowanie dźwięku przestrzennego. Odczujemy to zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy rozbudowany zestaw głośników kina domowego. Istnieje jeszcze kolejna opcja, którą posiadają niektóre modele odtwarzaczy. Jest to możliwość streamowania i odtwarzania na ekranie filmów trasmitowanych z komputera domowego, czy z internetu. Opisywany odtwarzacz oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Oferuje też odczyt plików wideo AVC-HD, MKV, MP4. Jeśli chodzi o dźwięk to będziemy mogli odsłuchiwać multimedia zapisane nie tylko w klasycznym formacie MP3, ale też w WMA czy WAV, a także wsparcie dla znanych systemów dźwięku wielokanałowego. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości BDP5500. Obecnie odtwarzacze oferują szereg funkcji, takich jak na przykład: technologię wspierania 3D, DLNA czy łączności z innymi urządzeniami poprzez WiFi. Dzięki czemu, możemy cieszyć się szeroką funkcjonalnością i możliwościami, co stanowi również o przyjemności z codziennego użytkowania. Aby połączyć telewizor czy inne urządzenia z naszym odtwarzaczem, możemy użyć szerokopasmowych, cyfrowych interfejsów USB i HDMI. Czytnik kart pamięci pozwala użytkownikowi odtwarzacza na przeglądanie i korzystanie z wszelkich plików multimedialnych, zapisanych na karcie pamięci. Wysokość tego urządzenia to tylko 38 mm. Głębokość wynosi: 213 mm. Urządzenie jest szerokie na 435 mm.

Design

Odtwarzacz ten, to przede wszystkim prosta, ponadczasowa linia. Jego stylistyka powoduje, że pasuje do większości zestawów kina domowego oraz ekranów, czyniąc całość spójną i funkcjonalną. Jeśli więc chcemy urządzenie o prostej stylistyce, pasujące do większości sprzętów w pokoju, Philips BDP5500 spełni te zadania.

Podsumowanie

Kupno odtwarzacza Blu-ray to dość trudna sprawa. Jeśli jednak mamy świadomość z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać wyboru. Opisywany odtwarzacz to urządzenie, które cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a do tego wygląda dobrze i na pewno nie zaburzy stylistki salonu. Decydując się na zakup Philips BDP5500, wybierasz urządzenie przyjemne dla oka, o wielu możliwościach i dobrym stosunku jakości do ceny. Jest to urządzenie, które sprawdzi się w wielu domach i zapewni rozrywkę najwyższej jakości. Sprawdź więc ceny w naszej porównywarce i wybierz najlepszą dla Ciebie ofertę.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

w próbach ★★★★☆
paw
2013-04-11

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też