Manu

Samsung BD-F6500

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Wysokość 40 
  • Głębokość 196 
  • Szerokość 360 

Opis

Zwykle filmy na DVD to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza Blu-ray. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Samsung BD-F6500, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Nawet najlepszy ekran, nie wyświetli obrazu w maksymalnej możliwej rozdzielczości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą domowego zestawu kina domowego. Urządzenie Samsung BD-F6500 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa.

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych formatów obrazu i dźwięku. Dzięki temu, zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto spojrzeć na dokładną specyfikację techniczną. Nie sugerujmy się też do końca ceną samego urządzenia. Często taniej, wcale nie znaczy gorzej. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc transmitowanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów. Opisywany odtwarzacz BD-F6500 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Dodatkowo także dekoduje MKV i MP4. Oferuje też wsparcie dla najpopularniejszych systemów dźwięku wielokanałowego. Dźwięk to standardowe formaty MP4, WMA, a także WAV i wiele innych. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości BD-F6500. Odtwarzacz Blu-ray to nie tylko urządzenie do odtwarzania filmów. Szereg dodatkowych funkcji, takich jak na przykład łączność WiFi, współdzielenie multimediów po sieci lokalnej za pomocą DLNA, czy wspieranie technologii 3D, pozwalają cieszyć się dodatkowymi możliwościami, stanowiącymi o wielkiej funkcjonalności. A to wszystko przekłada się na przyjemność codziennego użytkowania. Standardowo w urządzeniu tej klasy znajdziemy szereg łączy, dzięki którym możemy podłączyć odtwarzacz do telewizora i systemu kina domowego. Na tylnym panelu urządzenia znajdziemy złącza USB oraz HDMI. Za sprawą wbudowanego czytnika kart pamięci możemy przenosić i odtwarzać na naszym urządzeniu wszelkie pliki multimedialne zapisane na kartach pamięci. Grubość odtwarzacza to tylko 40 mm. Posiada 196 mm głębokości. Szerokość jest równa 360 mm.

Design

Opisywany odtwarzacz BD-F6500 ma prosty, elegancki wygląd, który może nie przykuwa specjalnie uwagi, ale dzięki temu, idealnie wkomponuje się w umeblowany salon. Jego stylistyka powoduje także, że pasuje do większości zestawów kina domowego oraz telewizorów, czyniąc całość spójną i funkcjonalną.

Podsumowanie

Wybór odtwarzacza Blu-ray nie jest sprawą prostą. Jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać dobrego wyboru. Zakup takiego urządzenia może być rozwiązaniem dla wszystkich, których nudzi ciągła monotonia programów telewizyjnych oraz powtarzalność i cykliczność powtarzanych na około filmów. Model BD-F6500 od Samsung, to znakomity przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i nieodrzucającej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Jeśli więc spodobał Ci się ten odtwarzacz, porównaj ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie