Moje konto
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500

Samsung BD-F6500

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Wysokość 40 Głębokość 196 Szerokość 360 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Samsung

Popularne produkty z kategorii Odtwarzacze Blu-ray innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Wysokość40
Głębokość196
Szerokość360

Cenisz jakość obrazu i dźwięku? Chcesz czegoś więcej niż oferują filmy na DVD? Skup się na ostrości odtwarzanego materiału w jakości HD, którą zapewnia odtwarzacz Blu-ray. Zwróć uwagę na urządzenie Samsung BD-F6500, sprawdź jego funkcje i możliwości, a następnie znajdź ten odtwarzacz w naszej wyszukiwarce w najlepszej cenie.

Wprowadzenie

Najlepszy telewizor w standardzie High Definition, nie gwarantuje idealnej jakości obrazu – jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą domowego zestawu kina domowego. Urządzenie Samsung BD-F6500 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa.

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz Blu-ray będzie odczytywał wiele różnorodnych formatów zarówno audio jak i wideo. Zwracajmy więc na to uwagę, szukając urządzenia do swojego domu. Przy wyborze, nie sugerujmy się też tylko ceną. Droższe nie zawsze oznacza lepsze. Wiele tańszych odtwarzaczy obsługuje mnogość różnorodnych formatów. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc przesyłanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów. Opisywany odtwarzacz BD-F6500 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Dodatkowo także dekoduje MKV i MP4. Oferuje też wsparcie dla najpopularniejszych systemów dźwięku wielokanałowego. Dźwięk to standardowe formaty MP4, WMA, a także WAV i wiele innych. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości BD-F6500. Odtwarzacz Blu-ray to nie tylko urządzenie do odtwarzania filmów. Szereg dodatkowych funkcji, takich jak na przykład łączność WiFi, współdzielenie multimediów po sieci lokalnej za pomocą DLNA, czy wspieranie technologii 3D, pozwalają cieszyć się dodatkowymi możliwościami, stanowiącymi o wielkiej funkcjonalności. A to wszystko przekłada się na komfort codziennego użytkowania. Odtwarzacz wysokiej jakości obrazu i dźwięku nie może obejść się bez szerokopasmowych, bezstratnych łączy. Dlatego do połączenia go z telewizorem i innymi urządzeniami użyjemy kabla HDMI, a także interfejsu USB. Urządzenie posiada wbudowany czytnik kart pamięci, dzięki niemu, możemy na tych małych nośnikach danych przenosić wiele filmów, muzyki czy zdjęć. Grubość odtwarzacza to tylko 40 mm. Posiada 196 mm głębokości. Szerokość jest równa 360 mm.

Design

Odtwarzacz Samsung BD-F6500, to przede wszystkim prosta i ponadczasowa linia. Elegancja i funkcjonalność to jego niezaprzeczalne atuty. Dzięki nim, urządzenie będzie nam służyło przez lata, ciesząc oko. Pod względem estetyki i designu, będzie pasowało do większości telewizorów i sprzętu kina domowego.

Podsumowanie

Wybór odtwarzacza Blu-ray nie jest sprawą prostą. Jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać dobrego wyboru. Zakup takiego urządzenia może być rozwiązaniem dla wszystkich, których nudzi ciągła monotonia programów telewizyjnych oraz powtarzalność i cykliczność powtarzanych na około filmów. Model BD-F6500 od Samsung, to świetny przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i nieodrzucającej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Jeśli więc spodobał Ci się ten odtwarzacz, porównaj ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Do produktu nie mam zastrzeżeń ★★★★☆
Przemek
2013-06-06
Sprzęt jest OK! Mało jest odtwarzaczy BD o szerokości 36 cm, ja takiego szukałem. ★★★★☆
Andrzej
2013-07-09
super ★★★★☆
yerro
2013-10-09
dobra ★★★★☆
polan
2013-08-09
Super sprzęt za przyzwoite pieniądze. ★★★★★
Lenio
2013-08-14
Sprzęt rewelacyjny. Przetestowałem wszystkie możliwe funkcje i nigdzie się nie zawiodłem, a i cena nie rzuca na kolana. Polecam. ★★★★★
macabra2
2013-09-02
Super, cichutki, ładny. Odtwarza bez problemów ★★★★★
Mati
2013-06-24
super ★★★★☆
yerro
2013-10-09

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też