Moje konto
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500
  • Samsung BD-F6500 Samsung BD-F6500

Samsung BD-F6500

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Wysokość 40 Głębokość 196 Szerokość 360 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Samsung

Popularne produkty z kategorii Odtwarzacze Blu-ray innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Wysokość40
Głębokość196
Szerokość360

Zwykle filmy na DVD to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza Blu-ray. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Samsung BD-F6500, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Nawet najlepszy ekran, nie wyświetli obrazu w maksymalnej możliwej rozdzielczości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą domowego zestawu kina domowego. Urządzenie Samsung BD-F6500 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa.

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych formatów audio-wideo. Dzięki temu, zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto spojrzeć na dokładną specyfikację techniczną. Nie sugerujmy się też do końca ceną samego urządzenia. Często taniej, wcale nie znaczy gorzej. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc przesyłanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów. Opisywany odtwarzacz BD-F6500 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Dodatkowo także dekoduje MKV i MP4. Oferuje też wsparcie dla najpopularniejszych systemów dźwięku wielokanałowego. Dźwięk to standardowe formaty MP4, WMA, a także WAV i wiele innych. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości BD-F6500. Odtwarzacz Blu-ray to nie tylko urządzenie do odtwarzania filmów. Szereg dodatkowych funkcji, takich jak na przykład łączność WiFi, współdzielenie multimediów po LAN-ie za pomocą DLNA, czy wspieranie technologii 3D, pozwalają cieszyć się dodatkowymi możliwościami, stanowiącymi o wielkiej funkcjonalności. A to wszystko przekłada się na komfort codziennego użytkowania. Standardowo w urządzeniu tej klasy znajdziemy szereg łączy, dzięki którym możemy podłączyć odtwarzacz do ekranu i systemu kina domowego. Na tylnym panelu urządzenia znajdziemy złącza USB oraz HDMI. Za sprawą wbudowanego gniazda kart pamięci możemy przenosić i odtwarzać na naszym urządzeniu wszelkie pliki multimedialne zapisane na kartach SD. Grubość odtwarzacza to tylko 40 mm. Posiada 196 mm głębokości. Szerokość jest równa 360 mm.

Design

Opisywany odtwarzacz BD-F6500 ma prosty, elegancki wygląd, który może nie przykuwa specjalnie uwagi, ale dzięki temu, idealnie wkomponuje się w umeblowany pokój. Jego stylistyka powoduje także, że pasuje do większości zestawów kina domowego oraz telewizorów, czyniąc całość spójną i funkcjonalną.

Podsumowanie

Wybór odtwarzacza Blu-ray to dość trudna sprawa. Jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać dobrego wyboru. Zakup takiego urządzenia może być rozwiązaniem dla wszystkich, których nudzi ciągła monotonia programów telewizyjnych oraz powtarzalność i cykliczność powtarzanych na około filmów. Model BD-F6500 od Samsung, to świetny przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i nieodrzucającej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Jeśli więc spodobał Ci się ten odtwarzacz, porównaj ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Do produktu nie mam zastrzeżeń ★★★★☆
Przemek
2013-06-06
Sprzęt jest OK! Mało jest odtwarzaczy BD o szerokości 36 cm, ja takiego szukałem. ★★★★☆
Andrzej
2013-07-09
super ★★★★☆
yerro
2013-10-09
dobra ★★★★☆
polan
2013-08-09
Super sprzęt za przyzwoite pieniądze. ★★★★★
Lenio
2013-08-14
Sprzęt rewelacyjny. Przetestowałem wszystkie możliwe funkcje i nigdzie się nie zawiodłem, a i cena nie rzuca na kolana. Polecam. ★★★★★
macabra2
2013-09-02
Super, cichutki, ładny. Odtwarza bez problemów ★★★★★
Mati
2013-06-24
super ★★★★☆
yerro
2013-10-09

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też