Menu

Sony UBP-X500

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

funkcjonalny odtwarzacz blu-ray o rozdzielczości 4K reprodukuje obraz o wysokiej rozdzielczości. Zagwarantuje niezwykłą szczegółowość, bogatą kolorystykę i znaczny zakres jasności. W konsekwencji widzowie czują się jak w kinie — nie opuszczając domowego zacisza.

Dzięki 4K Ultra HD™ przeżyjesz więcej emocji w trakcie oglądania filmów. Sygnał HDR10 ze zgodnym wyświetlaczem ma choćby 100 razy wyższy poziom jasności niż sygnał standardowy (SDR), widocznie rozszerzając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i niezwykle szczegółowej czerni.

Obsługa nowych przestrzeni odcieni BT.2020 oznacza dostęp do pokaźnie szerszej palety odcieni oferują konwencjonalne sygnały telewizyjne. Twórcy treści mogą dostarczać o dużo bardziej realistyczne i nasycone barwy, od głębokich błękitów wodnych po naturalne zielenie i aktywne czerwienie.

Możliwości odtwarzacza UBP-X500 wykraczają daleko poza płyty Blu-ray™ 4K Ultra HD. Możesz oglądać i słuchać prawie wszystko, co chcesz – w tym większość formatów filmów i nagrań w wysokiej rozdzielczości.

Bogatszy obraz na każdym ekranie. Oglądaj filmy w jakości 4K HDR choćby na telewizorach bez HDR i przejrzyj większą liczbę szczegółów w cieniach i światłach. Konwersja HDR-SDR pozwala na inteligentne przekształcenie obrazu o super szerokokątnej jasności HDR na obraz SDR, gwarantując niezwykłą jakość obrazu choćby na klasycznych telewizorach SDR.

Dzięki uniwersalnemu odtwarzaczowi wygodnie posłuchasz wszystkich swoich linii na płytach CD, SACD, DVD i Blu-ray. Odtwarzaj filmy za pomocą złącza USB i połącz z TV przy pomocy HDMI. Model UBP-X500 obsługuje wszystkie najszczególniej modne warianty plików wideo, umożliwiając oglądanie ulubionych filmów w domu.

Przenieś rozrywkę na wyższy poziom. Połącz odtwarzacz UBP-X500 z listwą głośnikową,radować się głębokim dźwiękiem przestrzennym. Model UBP-X500 obsługuje szeroką gamę formatów plików muzycznych i wideo.

posiada funkcję kontroli rodzicielskiej, BRAVIA Sync, port Ethernet i automatyczne wyłączanie zasilania. Gwarancja 24 miesiące....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.