Moje konto
  • Ferguson D-580 Ferguson D-580
  • Ferguson D-580 Ferguson D-580
  • Ferguson D-580 Ferguson D-580
  • Ferguson D-580 Ferguson D-580

Ferguson D-580

3 oferty z 2 sklepów

Producent Ferguson WIĘCEJ INFORMACJI ↓

DVD Ferguson D-580 karaoke

… - możliwość podłączenia 2 mikrofonówZaawansowana obsługa polskich napisów .txt .srt .sub .smi .ssa. Trzy rozmiary czcionki, itd.Wysokiej jakości analogowe i cyfrowe wyjścia audio i videoFilmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, XviD, pliki videoMuzyka: CD, CD-R/RW, MP3, pliki audioZdjęcia: JPEGWyjścia:HDMI z HDCPKoaksjalne cyfrowe wyjście audio S/PDIFComponent (Y, Pb, Pr)SCARTS-VideoRCA …

Dostępny od ręki  ✓

DVD Ferguson D-580 karaoke z mikrofonem

… podłączenia 2 mikrofonów (w zestawie jeden mikrofon)Zaawansowana obsługa polskich napisów .txt .srt .sub .smi .ssa. Trzy rozmiary czcionki, itd.Wysokiej jakości analogowe i cyfrowe wyjścia audio i videoFilmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, XviD, pliki videoMuzyka: CD, CD-R/RW, MP3, pliki audioZdjęcia: JPEGWyjścia:HDMI z HDCPKoaksjalne cyfrowe wyjście audio S/PDIFComponent (Y, Pb, Pr)SCARTS-VideoRCA …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentFerguson

Chcesz oglądać filmy i słuchać muzyki w najlepszym wydaniu? Jeśli tak, to czy myślałeś nad kupnem odtwarzacza DVD? Sprawdź parametry prezentowanego przez nas odtwarzacza Ferguson D-580, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się jego funkcjonalnością.

Wprowadzenie

Telewizor High Definition sam w sobie nie gwarantuje idealnej jakości obrazu – aby wykorzystać jego potencjał, potrzebujemy materiału wideo o odpowiedniej rozdzielczości. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą zestawu kina domowego. Urządzenie Ferguson D-580 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa.

Porady i specyfikacja techniczna

Odtwarzacze DVD, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Więcej formatów - więcej potencjalnych zastosowań i możliwości. Dzięki temu zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczy o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych urządzeń posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc transmitowanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów.

Odtwarzane formaty i funkcje

Opisywany odtwarzacz D-580 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Dodatkowo także dekoduje MKV i MP4. Oferuje także wsparcie dla najpopularniejszych systemów dźwięku wielokanałowego. Dźwięk to standardowe formaty MP4, WMA a także WAV i wiele innych. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości D-580. Podstawą połączenia urządzenia z telewizorem jest szereg złączy multifunkcyjnych. Oczywistym standardem są więc obecne w D-580 złącza USB oraz HDMI. Urządzenie posiada wbudowany slot kart pamięci, dzięki czemu możemy korzystać z wszelkich plików multimedialnych zapisanych na małych i wygodnych w użyciu kartach pamięci.

Design i podsumowanie

Opisywany odtwarzacz ma prosty, elegancki wygląd, który może nie przykuwa specjalnie uwagi, ale dzięki temu idealnie wkomponuje się w umeblowany pokój. Jego stylistyka powoduje także, że pasuje do większości zestawów kina domowego oraz telewizorów, czyniąc całość spójną i funkcjonalną. Wybór odtwarzacza DVD nie jest sprawą prostą, jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać wyboru. Opisywany odtwarzacz to urządzenie, które cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a do tego wygląda dobrze i na pewno nie zaburzy stylistki salonu. Model D-580 od Ferguson, to znakomity przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i nie odrzucającej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Jeśli więc spodobał Ci się ten odtwarzacz, porównaj ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też