Manu

Ferguson D-580

Cechy produktu

  • Producent Ferguson 

Opis

Szukasz nowych wrażeń obrazu i dźwięku? Zastanów się nad zakupem odtwarzacza DVD. Sprawdź urządzenie Ferguson D-580 oraz ciesz się krystalicznym obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Najlepszy telewizor w standardzie Full HD, nie zapewni wyśmienitej jakości obrazu, jeśli nie będziemy oglądać na nim materiałów w najwyższej jakości. Na chwilę obecną wysoką jakość obrazu i dźwięku gwarantuje format DVD. Na dyskach DVD, można zapisywać obraz jak i dźwięk, w bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości audio. Jeśli szukamy odtwarzacza na długi czas, który odtwarza wiele formatów, jest wygodny w użyciu i dobrze wykonany, to Ferguson D-580 zdaje się spełniać te wymogi. Będzie świetną bazą pod zestaw kina domowego, dając oglądającym więcej wrażeń niż w przypadku zwykłego radioodbiornika.

Porady i specyfikacja techniczna

Odtwarzacze DVD, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Przy wyborze takiego urządzenia, warto sprawdzić jakie formaty obrazu i dźwięku rozpoznaje dane urządzenie. Im więcej rodzajów plików multimedialnych odczytuje, tym większe możliwości urządzenia. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczy o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych urządzeń posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Wiele odtwarzaczy umożliwia odczytywanie i dekodowanie dźwięku przestrzennego. Odczujemy to zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy rozbudowany zestaw głośników kina domowego. Istnieje jeszcze kolejna opcja, którą posiadają niektóre modele odtwarzaczy. Jest to możliwość streamowania i odtwarzania na ekranie filmów transmitowanych z komputera domowego, czy z internetu.

Odtwarzane formaty i funkcje

Opisywany odtwarzacz oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. oferuje także odczyt plików wideo AVC-HD, MKV, MP4. W kwestii dźwięku to będziemy mogli odsłuchiwać multimedia zapisane nie tylko w klasycznym formacie MP3, ale też w WMA czy WAV, a także wsparcie dla znanych systemów dźwięku wielokanałowego. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości D-580. Podstawą połączenia urządzenia z ekranem jest szereg złączy multifunkcyjnych. Oczywistym standardem są więc obecne w D-580 złącza USB oraz HDMI. Sprzęt tego typu nie obszedłby się bez wbudowanego slotu kart pamięci. Dzięki niemu, możemy na tych małych nośnikach danych przenosić mnóstwo filmów, muzyki czy zdjęć.

Design i podsumowanie

Sprzęt cechuje się ponadczasową linią, prostą i elegancką. Dzięki temu na pewno znajdzie miejsce w każdym domu, obok telewizora i idealnie wpasuje się do gustownie umeblowanego pokoju. Wybór odtwarzacza DVD nie jest sprawą prostą, jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać dobrego wyboru. Zakup takiego urządzenia może być rozwiązaniem dla wszystkich, których nudzi ciągła monotonia programów telewizyjnych oraz powtarzalność i cykliczność pokazywanych filmów. Decydując się na zakup Ferguson D-580, wybierasz urządzenie przyjemne dla oka, o wielu możliwościach i dobrym stosunku jakości do ceny. Jest to urządzenie, które sprawdzi się w wielu domach i zapewni rozrywkę najwyższej jakości. Sprawdź więc ceny w naszej porównywarce i wybierz najlepszą dla Ciebie ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie