Moje konto
  • Hyundai DV2X227DU Hyundai DV2X227DU
  • Hyundai DV2X227DU Hyundai DV2X227DU
  • Hyundai DV2X227DU Hyundai DV2X227DU

Hyundai DV2X227DU

1 oferta z 1 sklepu

Producent Hyundai Wysokość 45 mm Szerokość 225 mm Głębokość 230 mm Złącza USB Wyjście optyczne/koaksjalne nie/tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Media Expert

★★★★☆
439 opinii

DVD HYUNDAI DV2X 227 DU

DVD HYUNDAI DV2X 227 DU

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHyundai
Wysokość45 mm
Szerokość225 mm
Głębokość230 mm
ZłączaUSB
Wyjście optyczne/koaksjalnenie/tak

Potrzebujesz nowych wrażeń obrazu i dźwięku? Zastanów się nad zakupem odtwarzacza DVD. Sprawdź urządzenie Hyundai DV2X227DU oraz ciesz się krystalicznym obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Najlepszy ekran w standardzie High Definition, nie zapewni wyśmienitej jakości obrazu, jeśli nie będziemy oglądać na nim materiałów w najwyższej jakości. Na chwilę obecną wysoką jakość obrazu i dźwięku gwarantuje format DVD. Na płytach DVD, można zapisywać obraz jak i dźwięk, w bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości audio. Oby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku DVD, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Prezentujemy urządzenie Hyundai DV2X227DU, które spełni wymogi wielu entuzjastów krystalicznego obrazu i dźwięku.

Porady i specyfikacja techniczna

Odtwarzacze DVD, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Przy wyborze takiego urządzenia, warto sprawdzić jakie formaty obrazu i dźwięku rozpoznaje dane urządzenie. Im więcej rodzajów plików multimedialnych odczytuje, tym większe możliwości urządzenia. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczy o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych modeli posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Wiele odtwarzaczy umożliwia odczytywanie i dekodowanie dźwięku przestrzennego. Docenimy to zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy rozbudowany zestaw głośników kina domowego. Niektóre modele odtwarzaczy posiadają także funkcję odtwarzania na ekranie telewizora filmów przesyłanych z komputera domowego, czy z sieci. To wbrew pozorom bardzo przydatna funkcja. Wysokość tego urządzenia to tylko 45 mm. Głębokość wynosi: 230 mm. Urządzenie jest szerokie na 225 mm.

Odtwarzane formaty i funkcje

Hyundai DV2X227DU poza odtwarzaniem najbardziej popularnych formatów płyt takich jak: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW, oferuje także odczyt plików wideo AVC-HD, MKV, MP4. W kwestii dźwięku to będziemy mogli odsłuchiwać multimedia zapisane nie tylko w klasycznym formacie MP3, ale też w WMA czy WAV, a także wsparcie dla znanych systemów dźwięku wielokanałowego. Aby w pełni zapoznać się z mnogością formatów obsługiwanych przez to urządzenie, zajrzyj do szczegółowej specyfikacji dostępnej na stronie sklepu bądź producenta odtwarzacza. Urządzenie posiada szereg złączy, które pozwalają podłączyć różne urządzenia audio-wideo. Znajdziemy tam złącza multifunkcyjne USB. Sprzęt tego typu nie obszedłby się bez wbudowanego czytnika kart pamięci. Dzięki niemu, możemy na tych małych nośnikach danych przenosić mnóstwo filmów, muzyki czy zdjęć.

Design i podsumowanie

Odtwarzacz cechuje się ponadczasową linią, prostą i elegancką. Dzięki temu na pewno znajdzie miejsce w każdym domu, obok ekranu i idealnie wpasuje się do gustownie umeblowanego salonu. Zakup odtwarzacza DVD, może być rozwiązaniem dla wszystkich, których nudzi ciągła monotonia programów telewizyjnych oraz ciągła powtarzalność i cykliczność pewnych filmów, którymi karmi nas telewizja publiczna. Odtwarzacz dysków DVD, to urządzenie na tyle wszechstronne i rozpięte cenowo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego dochodzi stosunkowo niska cena filmów i wciąż dobrze prosperujące wypożyczalnie. Odtwarzacz Hyundai DV2X227DU to dobry przykład funkcjonalności i jakości zamkniętych w stylowej prostej obudowie. Jeśli więc szukasz takiego urządzenia do swojego domu, zastanów się nad wyborem DV2X227DU. Sprawdź jego ceny w naszej porównywarce i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też