Hyundai DV2X227DU

Hyundai DV2X227DU

  • Cena od: 119,99
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Szukasz nowych wrażeń obrazu i dźwięku? Zastanów się nad zakupem odtwarzacza DVD. Sprawdź urządzenie Hyundai DV2X227DU oraz ciesz się krystalicznym obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Najlepszy ekran w standardzie High Definition, nie zapewni wyśmienitej jakości obrazu, jeśli nie będziemy oglądać na nim materiałów w najwyższej rozdzielczości. Na chwilę obecną wysoką jakość obrazu i dźwięku gwarantuje format DVD. Na dyskach DVD, można zapisywać obraz jak i dźwięk, w bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości audio. Oby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku DVD, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Prezentujemy urządzenie Hyundai DV2X227DU, które spełni wymogi wielu entuzjastów krystalicznego obrazu i dźwięku.

Hyundai DV2X227DU

Porady i specyfikacja techniczna

Odtwarzacze DVD, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Przy wyborze takiego urządzenia, warto sprawdzić jakie formaty obrazu i dźwięku rozpoznaje dane urządzenie. Im więcej rodzajów plików multimedialnych odczytuje, tym większe możliwości urządzenia. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczy o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych urządzeń posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Wiele odtwarzaczy umożliwia odczytywanie i dekodowanie dźwięku przestrzennego. Docenimy to zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy rozbudowany zestaw głośników kina domowego. Niektóre modele odtwarzaczy posiadają także opcję odtwarzania na ekranie telewizora filmów przesyłanych z komputera domowego, czy z sieci. To wbrew pozorom bardzo przydatna funkcja. Wysokość tego urządzenia to tylko 45 mm. Głębokość wynosi: 230 mm. Urządzenie jest szerokie na 225 mm.

Odtwarzane formaty i funkcje

Hyundai DV2X227DU poza odtwarzaniem najbardziej popularnych formatów płyt takich jak: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW, oferuje także odczyt plików wideo AVC-HD, MKV, MP4. Jeśli chodzi o dźwięk to będziemy mogli odsłuchiwać multimedia zapisane nie tylko w klasycznym formacie MP3, ale też w WMA czy WAV, a także wsparcie dla znanych systemów dźwięku wielokanałowego. Aby w pełni zapoznać się z mnogością formatów obsługiwanych przez to urządzenie, zajrzyj do szczegółowej specyfikacji dostępnej na stronie sklepu bądź producenta odtwarzacza. Urządzenie posiada szereg złączy, które pozwalają podłączyć różne urządzenia audio-wideo. Znajdziemy tam złącza multifunkcyjne USB. Sprzęt tego typu nie obszedłby się bez wbudowanego czytnika kart pamięci. Dzięki niemu, możemy na tych małych nośnikach danych przenosić wiele filmów, muzyki czy zdjęć.

Design i podsumowanie

Sprzęt cechuje się ponadczasową linią, prostą i elegancką. Dzięki temu na pewno znajdzie miejsce w każdym domu, obok telewizora i idealnie wpasuje się do gustownie umeblowanego pokoju. Zakup odtwarzacza DVD, może być rozwiązaniem dla wszystkich, których nudzi ciągła monotonia programów telewizyjnych oraz ciągła powtarzalność i cykliczność pewnych filmów, którymi karmi nas telewizja publiczna. Odtwarzacz dysków DVD, to urządzenie na tyle wszechstronne i rozpięte cenowo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego dochodzi stosunkowo niska cena filmów i wciąż dobrze prosperujące wypożyczalnie. Odtwarzacz Hyundai DV2X227DU to dobry przykład funkcjonalności i jakości zamkniętych w stylowej prostej obudowie. Jeśli więc szukasz takiego urządzenia do swojego domu, zastanów się nad wyborem DV2X227DU. Sprawdź jego ceny w naszej porównywarce i wybierz najlepszą dla siebie ofertę.

Dane techniczne

Parametry
Wysokość 45
Głębokość 230
Szerokość 225
Złącza USB
Wyjście optyczne/koaksjalne nie/tak

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie