Moje konto
  • Manta DVD070 Manta DVD070
  • Manta DVD070 Manta DVD070

Manta DVD070

0 ofert z 0 sklepów

Producent Manta USB tak HDMI tak Złącza USB, HDMI Wyjście optyczne/koaksjalne tak/tak Pilot tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentManta
USBtak
HDMItak
ZłączaUSB, HDMI
Wyjście optyczne/koaksjalnetak/tak
Pilottak

Zwykle filmy w TV to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza DVD. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Manta DVD070, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Nawet najlepszy telewizor nie wyświetli obrazu w najlepszej możliwej jakości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą zestawu kina domowego. Urządzenie Manta DVD070 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa.

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz DVD, odczytuje wiele różnorodnych formatów audio-wideo. Dzięki temu zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto spojrzeć na dokładną specyfikację techniczną. Nie sugerujmy się też do końca ceną samego urządzenia. Często taniej, wcale nie znaczy gorzej. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc transmitowanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów.

Odtwarzane formaty i funkcje

Opisywany odtwarzacz DVD070 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Dodatkowo także dekoduje MKV i MP4. Oferuje także wsparcie dla najpopularniejszych systemów dźwięku wielokanałowego. Dźwięk to standardowe formaty MP4, WMA a także WAV i wiele innych. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości DVD070. Standardowo w urządzeniu tej klasy znajdziemy szereg łączy, dzięki którym możemy podłączyć odtwarzacz do telewizora i systemu kina domowego. Na tylnym panelu urządzenia znajdziemy złącza USB||HDMI. Za sprawą wbudowanego czytnika kart pamięci możemy przenosić i odtwarzać na naszym urządzeniu wszelkie pliki multimedialne zapisane na kartach pamięci.

Design i podsumowanie

Odtwarzacz ten to przede wszystkim prosta, ponadczasowa linia. Elegancja i funkcjonalność to jego mocne cechy. Dzięki nim urządzenie będzie nam służyło przez lata, ciesząc oko. Pod względem estetyki i designu, będzie pasowało do większości telewizorów i instalacji kina domowego. Wybór odtwarzacza DVD nie jest sprawą łatwą, jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać wyboru. Opisywany odtwarzacz to urządzenie, które cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a do tego wygląda dobrze i na pewno nie zaburzy stylistki salonu. Model DVD070 od Manta, to znakomity przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i nie odrzucającej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Jeśli więc spodobał Ci się ten odtwarzacz, porównaj ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która będzie najbardziej Ci odpowiadać, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Jak na razie wszystko działa. Odtwarza wszystko w tym równiez to, z czym mój poprzedni Panasonic miał problemy. Polecam ★★★★☆
Małgorzata
2013-02-10
fajny wygląd,mnogość formatów,czego chcieć więcej ★★★★☆
lagonda13
2013-02-17
To już kolejny model DVD Manta w mojej rodzinie i mogę powiedzieć, że spełnia moje oczekiwania. Wygląd zewnętrzny niezły choć trochę duży jest ten odtwarzacz, ale chodzi mi głównie o to "co ma w środku", a ten zakres mi odpowiada ★★★★☆
zuzia
2013-07-18
spełnił oczekiwania ★★★★☆
jakub
2013-08-25

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też