Manta DVD070

Manta DVD070

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Zwykle filmy w TV to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza DVD. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Manta DVD070, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem.

Wprowadzenie

Nawet najlepszy telewizor nie wyświetli obrazu w najlepszej możliwej jakości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą zestawu kina domowego. Urządzenie Manta DVD070 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa.

Manta DVD070

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz DVD, odczytuje wiele różnorodnych formatów audio-wideo. Dzięki temu zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto spojrzeć na dokładną specyfikację techniczną. Nie sugerujmy się też do końca ceną samego urządzenia. Często taniej, wcale nie znaczy gorzej. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc transmitowanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów.

Manta DVD070

Odtwarzane formaty i funkcje

Opisywany odtwarzacz DVD070 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW. Dodatkowo także dekoduje MKV i MP4. Oferuje także wsparcie dla najpopularniejszych systemów dźwięku wielokanałowego. Dźwięk to standardowe formaty MP4, WMA a także WAV i wiele innych. Spis wszystkich wspieranych przez urządzenie formatów znajduje się na stronie sklepu lub producenta odtwarzacza. Warto poznać wszystkie możliwości DVD070. Standardowo w urządzeniu tej klasy znajdziemy szereg łączy, dzięki którym możemy podłączyć odtwarzacz do ekranu i systemu kina domowego. Na tylnym panelu urządzenia znajdziemy złącza USB||HDMI. Za sprawą wbudowanego czytnika kart pamięci możemy przenosić i odtwarzać na naszym urządzeniu wszelkie pliki multimedialne zapisane na kartach SD.

Manta DVD070

Design i podsumowanie

Urządzenie ten to przede wszystkim prosta, ponadczasowa linia. Elegancja i funkcjonalność to jego mocne cechy. Dzięki nim urządzenie będzie nam służyło przez lata, ciesząc oko. Pod względem estetyki i designu, będzie pasowało do większości telewizorów i sprzętu kina domowego. Wybór odtwarzacza DVD nie jest sprawą prostą, jeśli jednak wiemy dokładnie ile chcemy wydać oraz z jakich formatów plików chcemy najczęściej korzystać, nieco łatwiej dokonać wyboru. Opisywany odtwarzacz to urządzenie, które cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a do tego wygląda dobrze i na pewno nie zaburzy stylistki pokoju. Model DVD070 od Manta, to dobry przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i nie odrzucającej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Jeśli więc spodobał Ci się ten odtwarzacz, porównaj ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie