Manu

Manta DVD070

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • USB tak 
  • HDMI tak 
  • Złącza USB, HDMI 
  • Wyjście optyczne/koaksjalne tak/tak 
  • Pilot tak 

Opis

Brakuje Ci lepszej jakości obrazu i dźwięku w standardowych filmach z kablówki? Być może zakup odtwarzacza DVD jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Nasza propozycja, Manta DVD070, to urządzenie, które zapewni Ci wrażenia krystalicznej jakości obrazu i dźwięku. Znajdź go w naszej wyszukiwarce w najlepszej dla siebie cenie.

Wprowadzenie

Najlepszy ekran HD, nie zapewni odpowiednio wysokiej ostrości obrazu, jeśli nie będziemy odtwarzać za jego pomocą filmów najwyższej jakości. Tę oferuje format obrazu i dźwięku zapisany na płytach DVD. Aby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na płycie DVD, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Urządzenie Manta DVD070 będzie idealną bazą jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu, z którego będziemy mogli bezproblemowo korzystać przez lata.

Porady i specyfikacja techniczna

Dobry odtwarzacz DVD, odczytuje wiele różnorodnych formatów audio-wideo. Im więcej rodzajów plików multimedialnych rozpoznaje, tym większe możliwości będzie miało urządzenie. Docenimy to z czasem, nawet jeśli korzystamy chwilowo tylko z filmów na nośnikach Blu-ray. Przy wyborze szukajmy najlepszego odtwarzacza (dekodującego jak najwięcej formatów) przy jak najatrakcyjniejszej cenie. Sprawdza się tutaj prawda, że drożej nie znaczy lepiej. Wybierajmy więc mądrze. Odtwarzacze wysokiej klasy są w stanie dekodować także dźwięk przestrzenny, dzięki czemu posiadając zestaw głośników kina domowego, możemy cieszyć się niesamowitymi wrażeniami takiego dźwięku. Wiele ciekawych modeli odtwarzaczy DVD posiada także funkcję odtwarzania na ekranie telewizora filmów przesyłanych z komputera domowego, czy z internetu.

Odtwarzane formaty i funkcje

Producent stworzył swoje urządzenie w oparciu o odczyt wszelkich najpopularniejszych formatów płyt. Uruchomimy na nim dyski: DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio czy CD-R/RW. Sprzęt ten wspiera także szereg najpopularniejszych systemów dźwięków wielokanałowych. Dodatkowo obsługuje najpopularniejsze formaty dźwięku cyfrowego takie jak MP3, WMA czy WAV. Aby poznać szczegółową specyfikację i wszystkie formaty obrazu i dźwięku najlepiej przejrzeć dokumentację dostępną na stronie sklepu lub oficjalnej stronie Manta. Dzięki temu poznamy pełnię możliwości odtwarzacza. Aby połączyć ekran czy inne urządzenia z naszym odtwarzaczem możemy użyć szerokopasmowych, cyfrowych złącz USB i HDMI. Gniazdo kart pamięci pozwala użytkownikowi odtwarzacza na przeglądanie i korzystanie z wszelkich plików multimedialnych zapisanych na karcie pamięci SD.

Design i podsumowanie

Opisywany odtwarzacz ma prosty, elegancki wygląd, który może nie przykuwa specjalnie uwagi, ale dzięki temu idealnie wkomponuje się w umeblowany pokój. Urządzenie cechuje się ponadczasową linią, prostą i elegancką, a jego stylistyka powoduje także, że pasuje do większości zestawów kina domowego oraz telewizorów, czyniąc całość spójną i funkcjonalną. Odtwarzacz DVD to rozwiązanie idealne do domu w którym ogląda się wiele filmów. To także alternatywa dla telewizji i najlepszy środek zaradczy na monotonię ciągłych powtórek telewizyjnych. To w końcu tania możliwość oglądania filmów w najwyższej dostępnej obecnie jakości obrazu i dźwięku, bez potrzeby wychodzenia z domu. Odtwarzacz DVD DVD070 od Manta, to świetny przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, w przystępnej cenie. Zamknięty w stonowanej obudowie jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie pod domowe centrum multimedialne. Spodobał Ci się ten odtwarzacz? Porównaj jego ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która będzie najbardziej Ci odpowiadać, a potem ciesz się z filmów wysokiej jakości.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie