Menu

Sony DVP-SR760

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Wysokość 38 mm
 • Głębokość 270 mm
 • USB tak 
 • HDMI tak 
 • Złącza HDMI, USB 
 • Wyjście optyczne/koaksjalne nie/tak 
 • Pilot tak 

Opis


Kliknij aby pobrać instrukcję obsługi

świeże spojrzenie na ulubione filmy

nadzwyczajny wybór dla posiadaczy znacznych kolekcji płyt DVD albo filmów przechowywanych w komputerze lub w pamięci USB. Ten odtwarzacz inteligentnie interpoluje materiały filmowe o standardowej rozdzielczości w celu zapewnienia ulepszonych wrażeń przy oglądaniu. W efekcie uzyskuje się większą płynność obrazu i jakość zbliżoną do HD.

Zbliż się do jakości High Definition

zobacz swoje ulubione stare nagrania w zupełnie nowym świetle, oglądaj bardziej wyraźne, współczesne hity filmowe z pokaźniejszą pasją. Ten pakiet poprawia typową jakość DVD do bliskiej High Definition i kompletnie wciąga w akcję.

Uwolnij swoje cyfrowe nagrania

Zanurz się w swoich filmach, muzyce i bibliotekach fotografii, ciesząc się ulubionymi materiałami na sporym ekranie, z dźwiękiem przestrzennym, korzystając ze złącza USB. Podłącz notebooka lub użyj karty pamięci, aby uzyskać szybki dostęp do swojego zbioru filmów.

Stwórz bardziej uporządkowane otoczenie

Ogranicz ilość kabli, ciesz się obrazem i dźwiękiem wysokiej jakości za pomocą tylko jednego przewodu HDMI®. Kompaktowy rozmiar i niezwykła stylistyka odtwarzacza wykorzystają całą niewielką przestrzeń.

CHARAKTERYSTYKA
 • Ostrzejszy i wyraźniejszy obraz i dźwięk Nagrania z płyt DVD wyglądają i brzmią lepiej dzięki wyjściu HDMI®, które zapewnia obraz i dźwięk o jakości zbliżonej do High Definition.

 • wielki wachlarz odtwarzanych formatów Odtwarzanie z wielu źródeł, takich jak CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, JPEG, MP3, MPEG-4WMA, AAC, Linear PCM i Xvid.

 • Możliwość odtwarzania w przyspieszonym i zwolnionym tempie z dźwiękiem Filmy i dźwięk można odtwarzać z szybkością około 1,5x większą od normalnej. Można także zwolnić szybkość odtwarzania w celu precyzyjnego przyjrzenia się akcji w sporcie.

 • Zapamiętywanie aktualnej pozycji dla sześciu płyt DVD Zaczynaj odtwarzanie od miejsca, w którym zostało przerwane — ten odtwarzacz zapamiętuje miejsce wznowienia odtwarzania dla sześciu ostatnio odtwarzanych płyt.

 • Oglądanie własnych pokazów slajdów z muzyką Wyświetlaj obrazy w formie pokazu slajdów z wybranym poprzez siebie podkładem muzycznym.

 • Sterowanie odtwarzaczem i telewizorem przy użyciu jednego pilota Włączanie odtwarzania i zmienianie ustawień zestawu, w tym zasilania, kanału i głośności przy użyciu pilota od telewizora

 • Zajmująca niedużo miejsca, zwarta kompozycja Zwarta, stylowo wyglądająca obudowa odtwarzacza posiadającego jedynie 270 mm kryje w sobie niemało funkcji.

artykuł
producent
Kod producenta
DVPSR760H
EAN
4905524842074
informacje podstawowe
Czarny
Odtwarzanie techniczne
CD
CD-R
CD-RW
DVD-R
DVD-R DL
DVD-RW
DVD+R
DVD+R DL
DVD+R/RW
DVD+RW
Funkcje
Menu Płyty
Odtwarzanie typowe
Odtwarzanie zdjęć
Pauza
Pokaz slajdów
prędkie odtwarzanie do przodu
prędkie odtwarzanie do tyłu
Wstrzymanie odtwarzania
Wznowienie
Złącza
Złącze HDMI
Złącze USB
Fizyczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 382 462
Opis:
Infolinia Sony – natychmiastowa pomoc i porada: 801 382 462Wsparcie serwisowe i gwarancja:https://services.sony.pl/support/pl/warranty

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Andrzej - Wystawiona 7 lat temu
Łatwa obsługa, małe gabaryty. Brak wyświetlacza na panelu przednim i brak polskiego manu.
Bohdan - Wystawiona 7 lat temu
bez uwag

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.