Menu

Rękawice nitrylowe NITRYLEX black "L" 100szt.

Cechy produktu

  • Producent MERCATOR 
  • Rodzaj produktu rękawice 

Opis

NITRYLEX PF black

Rękawice nitrylex® CZARNE są to jednorazowe rękawice diagnostyczne i ochronne, mające powszechne zastosowanie w służbie zdrowia. Nie zawierają środka pudrującego, a także lateksu, minimalizują tym samym ryzyko podrażnienia skóry. Przeznaczone dla użytkowników ze skłonnością do alergii oraz wrażliwych na produkty wyprodukowane z lateksu.

dedykowane są do badań lekarskich, diagnostycznych, czynności terapeutycznych i do prac z materiałem septycznym, a także pozostały zaprojektowane jako środek ochrony indywidualnej o prostej konstrukcji chroniącej przed nieznacznymi zagrożeniami, niemogącymi wywoływać nieodwracalnych uszkodzeń skóry noszącego.

sugerowane między innymi do: studiach tatuażu i kosmetycznych, warsztatów samochodowy, lecz także do badań lekarskich (medycyna).

Ich projekt i oznakowanie odpowiada wymogom Europejskiej Dyrektywy Medycznej 93/42/EEC i Europejskiej Dyrektywy o Środkach Ochrony jednostkowej 89/686/EEC i wprowadzonym do nich zmianom.

Rękawice oznakowane piktogramem oznaczającym kontakt z żywnością są w dodatku zgodne z europejskim rozporządzeniem nr 1935/2004 oraz wymaganiami rozporządzenia o dobrej Praktyce Produkcyjnej.

Kolor: czarny

Opakowanie: 100 sztuk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.