Menu

Kerastase Initialiste - Serum wzmacniające włosy 60ml

Cechy produktu

  • Postać serum 
  • Pojemność 60 ml
  • Producent Kerastase 

Opis

INITIALISTE

Serum Initialiste wykorzystuje nowoczesną technologię pielęgnacji włosów. Sprzyja wzrostowi mocniejszych, zdrowszych, połyskujących włosów. Wzmacnia niepodatność, nadaje naturalny blask.

Wzmocnienie włosów to podstawowa zaleta regularnego używania serum Initialiste, która pozwala odkryć radość posiadania zdrowych, błyszczących oraz zadbanych włosów. Korzystne oddziaływanie na materię włosa, jego , a także wytrzymałość to gwarancja dobrej kondycji włosa i wspaniałego wyglądu. Zapach i konsystencja artykułu pozwalają poczuć się i zanurzyć się na moment w świecie luksusu.

Serum do włosów Initialiste należy stosować 2-3 razy w tygodniu. Przed aplikacją produktu umyć włosy Kąpielą Kérastase, dobraną stosownie do typu i potrzeb włosów i skóry głowy. Następnie włosy osuszyć delikatnie ręcznikiem.

Nałożyć kilka kropli serum zaczynając od nasady włosa. Aplikować przedziałek po przedziałku. Optymalna ilość produktu dla włosów normalnych to 2 dozy, natomiast dla włosów osłabionych bądź uwrażliwionych - 4 dozy. Następnie subtelnymi ruchami precyzyjnie wmasować serum w skórę głowy. Nie spłukiwać.

Initialiste to pierwsze serum do włosów, które oddziałuje bezpośrednio w miejscu wzrostu włosa. Swoją produktywność zawdzięcza unikalnemu doborowi komponentów intensywnych, opartym na Kompleksie Regeneracyjnym. Komórki macierzyste roślin, a także ceramidy powodują, że odrastające włosy są silne i lśniące. Odpowiadają także za odżywianie włosów.

Wysoka wydajność to wynik wykorzystania progresywnej formuły opartej na:

  • macierzystych komórkach roślinnych, które odpowiadają za inicjowanie i optymalizację regeneracji mieszka włosowego,
  • polifenolach odpowiedzialnych za ochronę komórek macierzystych przed szkodliwym wpływem stresu oksydacyjnego,
  • gluco-lipidach GL, ich działanie skierowane jest na optymalizację wzrostu włosów.

Skuteczność działania pozostała potwierdzona w samoopisowym teście w grupie 129 pań.

objętość 60 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz kupić maksymalnie 6 sztuk tego produktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.