Menu

ALLNUTRITION FitProtein Shake 500g

Cechy produktu

  • Producent ALLNUTRITION 
  • Wielkość opakowania 500 g

Opis

  • FORMUŁA OPRACOWANA SPECJALNIE DLA aktywnYCH FIZYCZNIE kobiet
  • WZBOGACONA O WITAMINY
  • W DWÓCH nadzwyczajnYCH SMAKACH: TRUSKAWKA, WANILIA
FITPROTEIN SHAKEto formuła przeznaczona dla energicznych fizycznie pań, zawierająca szereg komponentów czynnych, takich jak koncentrat i izolat białka serwatki, kolagen czy inulina, wzbogaconych o koenzym Q10, witaminę C i D i chrom.
Koncentrat białka serwatkowego WPC to białko pochodzenia zwierzęcego. Jak wiadomo białko przyczynia się do budowy i utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej oraz przyśpiesza regenerację potreningową. Białko serwatkowe podkreśla się jedną z najwyższych wartości odżywczych. Posiada wysoką zawartość aminokwasów egzogennych, czyli takich, których musimy dostarczyć organizmowi razem z pożywieniem. W białku serwatkowym znajdują się w dodatku wszystkie aminokwasy rozgałęzione BCAA (izoleucyna, walina, leucyna), niezwykle potrzebne sportowcom, bowiem stymulują one regenerację mięśni po energicznym wysiłku, a także posiadają właściwości antykataboliczne.
Izolat białka serwatkowego CFM (WPI) – to białko pochodzenia mlecznego otrzymywane w procesie mikro-filtracji w przepływie krzyżowym (CFM - Cross-Flow Microfiltration), przebiegającym w niskich temperaturach dzięki czemu nie dochodzi do denaturacji energicznych biokomponentów takich jak beta-laktoglobuliny(36%), alfa laktoalbuminy (20%), immunoglobuliny (10%), albumina serum krwi (5%), laktoferyna (4%), transferryna (4%), proetozopeptony (20%), laktoperoksydaza (1%). W odróżnienia od koncentratów białek serwatkowych WPI jest proteiną bardziej stężoną (ok. 90% białka i jeszcze wyższe stężenie BCAA i EAA), szybciej trawioną (krótsze łańcuchy peptydowe), i niemal deficytową w laktozę i tłuszcze. Stanowi więc dobre rozwiązanie w okresie potreningowym.
Koenzym Q10 – ważny antyoksydant, atrybuty antynowotworowe i regeneracyjne. Przeciwdziała powstawaniu złogów cholesterolowych w tętnicach. Bierze udział w wielu procesach biochemicznych, współdziałając z enzymami, w tym w procesie przemiany materii.
Witamina C pomaga w poprawnej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, zębów, skóry oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina D pomaga w dobrym wchłanianiu wapnia i fosforu, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także poprawnie wpływa na poprawne funkcjonowanie mięśni i układu wytrzymałościowego. Chrom z kolei przyczynia się do utrzymania dobrego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.