Menu

Biotech USA Iso Whey Zero 2270g

Cechy produktu

  • Producent BIOTECH 
  • Wielkość opakowania 2270 g

Opis

ISO WHEY ZERO BIAŁKO - WSZYSTKO, CO MUSISZ O NIM WIEDZIEĆ

Białko jest komponentyem potrzebnym, abyśmy mogli zachować zdrowie i prawidłowy przebieg wielu procesów życiowych. Niestety, ale w przeciwieństwie do węglowodanów i tłuszczy, nie jest ono magazynowane w organizmie ludzkim "na zapas", w związku z czym jego stała podaż z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu jest konieczna. Białko pełni w organizmie człowieka szereg ważnych funkcji, i odpowiada za takie działania, jak m.in.: transport i magazynowanie substancji, eliminowanie toksyn z organizmu, naprawa uszkodzonych tkanek, funkcja budulcowa. Co więcej, jest ono konieczne w trakcie realizacji celów sportowych, jak masa i redukcja tłuszczu, i już śladowy jego niedobór zapobiega przyrost mięśni oraz spowalnia proces odchudzania, sprawiając, iż wszystkie dotychczas poczynione starania w kierunku obu procesów idą na marne.

Organizm równocześnie osób energicznych fizycznie i sportowców, jak i wszystkich niezwiązanych z żadną formą sportu wymaga pewnych, wyłącznie sobie ilości białek, które musi czerpać z zewnątrz wraz z pokarmem. Chociaż, wartość spożywanych protein to jedno, gdyż poza tym ważna jest jeszcze ich jakość, zaś białkami pierwszej kategorii są te pełnowartościowe, zawierające komplet aminokwasów koniecznych, zwanych także egzogennymi, których nie produkuje ludzki organizm, ale musi je pobierać z żywności. Produktami stanowiącymi cenne źródło aminokwasów koniecznych są typowo mięso i jego przetwory, nabiał, a także jaja,, a także specjalne preparaty białkowe przystępne w sklepach z suplementami diety.

ODŻYWKI BIAŁKOWE - PO CO STOSOWAĆ?

Odżywki białkowe, gdyż to o nich mowa, to nieprzeciętna propozycja gotowego rozwiązania - posiłku stanowiącego bogate źródło pełnowartościowych protein i kompleksu aminokwasów, w tym także niezbędnych, które dostarczamy swojemu organizmowi w formie minimalnego koktajlu. Suplementacja odżywkami proteinowymi, będąca częstym udziałem diety osób ze świata sportu, jest także zalecana w przypadku osób nie parających się żadną formą ruchu, których dieta wykazuje braki we właściwej podaży białek albo poszczególnych aminokwasów. Przyjmowanie gotowych preparatów białkowych jest nad wyraz komfortowe i ma niemało zalet, gdyż przyrządzenie wyżej wspomnianego szejka zajmuje nie więcej, niż dwie minuty, i wymaga od nas tylko dodatku wody albo mleka; działanie to pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni podczas przygotowywanie posiłków np. Potreningowych. Co więcej, białka zawarte w odżywkach białkowych, dzięki uproszczonej budowie wolnych aminokwasów, są wchłanianie niemal natychmiast i mogą zostać wykorzystane przez organizm na zapotrzebowania ustroju, jak nawet w celach strukturalnych.

Odżywki białkowe, choć ich wykorzystywanie przypisywane jest na ogół zawodnikom sportowych dyscyplin, a zwłaszcza kulturystom, są preparatami, po które mogą sięgać również osoby niezwiązane ze światem sportu, wykazujące niedobory białek w powszednim żywieniu, które dzięki zaimplementowaniu opisywanego suplementu mogą uzupełnić wszelkie straty w obrębie protein i kompleksu aminokwasów.

mocne strony BIOTECH USA ISO WHEY ZERO

Suplementy diety BioTech USA Iso Whey ZERO to wysokiej jakości izolat białek serwatki, dzięki któremu będziesz skazany na gwałtowne przyrosty mięśni, czy tego chcesz, czy nie! Preparat, dzięki progresywnej formule bazującej na perfekcyjnym surowcu - Native Whey Isolate,, a także na wysokiej zawartości dobrze przyswajalnych aminokwasów, wspiera rozwój masy mięśniowej oraz odznacza się wysokim potencjałem anabolicznym. Ponadto, preparat znamionuje się niską zawartością tłuszczów i cukrów i zawiera dodatek oleju MCT, BCAA i lecytynę, dzięki którym budowanie i rozwój masy będą jeszcze łatwiejsze! artykuł jest asygnowany wszystkim dynamicznie trenującym i sportowcom, którzy poszukują wyłącznie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Suplement dostępny w formie sproszkowanej w wielu wyśmienitych smakach!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.