Menu

BioTechUSA Beef Protein 500g

Cechy produktu

  • Producent BioTechUSA 
  • Wielkość opakowania 500 g

Opis

BEEF PROTEIN ZNACZENIE BIAŁEK W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Białko odgrywa szczególną rolę w żywieniu sportowym, gdyż wraz ze wzrostem intensywności fizycznej, zwiększa się także wydatek energetyczny organizmu, a w rezultacie - jego zapotrzebowanie na energię, w tym dodatkowo tę pochodzącą z białek. Białko jako podstawowy budulec tkanek odpowiada za ich naprawę i odbudowę w sytuacji uszkodzeń będących konsekwencją np. Treningu i magazynuje i transportuje rozmaite substancje. Co więcej, białko wchodzi w skład przeróżnych związków, jak niektóre hormony i enzymy, i stanowi alternatywne źródło energii, kiedy zaczyna brakować tej "podstawowej", pochodzącej z węglowodanów.

Białko w sporcie pozwala na budowanie i rozwój masy, wykazuje działanie antykataboliczne oraz umożliwia redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Co więcej, już nieznaczny niedobór białek w organizmie upośledza powyższe procesy i wpływa negatywnie na nasze zdrowie, będąc przyczyną takich dolegliwości, jak osłabienie kondycji skóry, włosów i paznokci, zaburzenia koncentracji i skupienia, bóle mięśni i stawów, utrudniona regeneracja, spadek oporności, retencja płynów w organizmie.

jednak, w żywieniu sportowym znaczenie ma nie tylko ilość zjadanych co dzień białek, a ich jakość włącznie. Osoby intensywne fizycznie powinny stanowczo dbać o stałą podaż białek wysokiej jakości, pełnowartościowych, które zawierają zestaw aminokwasów niezbędnych. Związki te, choć bardzo potrzebne organizmowi, aby ten mógł korzystnie funkcjonować, nie mogą zostać przez niego wytworzone, w związku czym należy je stale dostarczać wraz z pokarmem. Białka pełnowartościowe występują najczęściej w produktach zwierzęcych takich, jak mięso, mleko i jego przetwory, jaja. Ponadto, w celu uzupełnienie swej diety w białko pełnowartościowe, można także sięgnąć po suplementację gotowym preparatem białkowym, jak odżywka białkowa, o której więcej piszemy poniżej.

KORZYŚCI SUPLEMENTACJI BIAŁKIEM

Suplementacja białkiem przynosi mnóstwo korzyści takich, jak wygoda i komfort wykorzystywania; przyrządzenie proteinowego szejka zajmuje bowiem nie więcej, aniżeli dwie minuty, i wymaga od nas dodatku wyłącznie porcji wody albo mleka. Tak przygotowany koktajl stanowi nadzwyczajną propozycję białkowego posiłku po treningu, zaś jego dodatkowym atutem jest stosunkowo znikomy wymiar, który umożliwia zabranie go wszędzie ze sobą, także na siłownię. Osoby dynamiczne fizycznie i sportowcy wszelakich dyscyplin z ochotą sięgają po gotowe rozwiązania w postaci odżywek białkowych, których stosowania pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni, umożliwia dostarczenie do organizmu porcji pełnowartościowych białek, jak też wspiera organizm podczas treningu oraz po nim.

mocne strony BIOTECH USA BEEF PROTEIN

Suplement diety BioTech USA Beef Protein to wysokiej jakości odżywka białkowa, której skład opiera się na bogatym udziale hydrolizowanego białka wołowego. Preparat został dodatkowo wzbogacony dodatkiem witamin i minerałów, w tym także witamin z grupy B, i zawiera mieszankę aminokwasów. Odżywka białkowa BioTech USA Beef Protein odznacza się niską zawartością tłuszczu i węglowodanów, dzięki czemu jest łatwiej trawiona, oraz nie posiada laktozy ani soi. Stała suplementacja preparatem BioTech USA Beef Protein pozwala dostarczać do organizmu bogactwa wysokiej jakości białek, wspiera budowanie i rozwój beztłuszczowej masy, a także wspomaga jej utrzymanie. Środek przystępny w formie proszku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.