Moje konto
  • Long 4 Lashes - Serum przyspieszające wzrost rzęs - 3 ml Long 4 Lashes - Serum przyspieszające wzrost rzęs - 3 ml

Long 4 Lashes - Serum przyspieszające wzrost rzęs - 3 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent Long 4 Lashes WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentLong 4 Lashes

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.

Dodatkowo preparat wzbogacono o kwas hialuronowy, który nawilża i wygładza powierzchnię rzęs oraz prowitaminę B5, która wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom. Długość życia rzęs to około 3-6 miesięcy, po tym czasie włoski wypadają. Faza wzrostu rzęsy przypada jedynie na pierwsze 30 dni, po niej następuje tzw.

faza stacjonarna, podczas której rzęsy nie ulegają dalszemu wydłużeniu. Dowiedziono, ze analogi prostaglandyn (na przykład bimatoprost) wpływają zarówno na fazę wzrostu, zwiększając ilość i długość rzęs, jak i na fazę stacjonarną – przedłużając czas życia rzęs.

Bimatoprost, stymulując wzrost włosa podczas całego cyklu jego życia, wpływa na: długość i grubość rzęs, zwiększenie ich ilości, wzmocnienie i kondycję rzęs, pogłębienie ich naturalnego koloru.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też