Moje konto
  • MagicLash - Rewelacyjne serum stymulujące wzrost brwi - 5ml MagicLash - Rewelacyjne serum stymulujące wzrost brwi - 5ml

MagicLash - Rewelacyjne serum stymulujące wzrost brwi - 5ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent MagicLash WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMagicLash

MAGICLASH Intensywne serum stymulujące wzrost rzęs i brwi / 5 ml Magic Lash EFEKT: Wyraźnie dłuższe rzęsy już po 7 dniach!Rewelacyjne serum stymulujące wzrost rzęs i brwi.Jedna z najbardziej skutecznych i bezpiecznych odżywek stymulujących wzrost rzęs i brwi na świecie.

Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.Preparat oparty wyłącznie na naturalnych, biologicznych składnikach i biotechnologicznym kwasie hialuronowym. Synergicznie dobrane składniki gwarantują skuteczną odbudowę i upiększenie rzęs już po krótkiej, ale regularnej aplikacji.Można stosować także po chemoterapii.Sposób użycia: Używając „linera” rozprowadzić płyn na powierzchni górnych i dolnych końcówek rzęs od nasady aż po końce.

Stosować codziennie najlepiej na noc. O ile możliwe aplikować 2-3 razy dziennie. Przy systematycznym stosowaniu efekty widoczne po 7-10 dniach. Po osiągnieciu oczekiwanego rezultatu ca. 4-5 tygodni stosować pielegnacyjnie dwa razy w tygodniu.Opakowanie Maskara o poj.

5 ml - wystarcza na 3 - miesięczną kurację.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też