Moje konto  ▾

RevitaLash Odżywka do rzęs + tusz

Producent brak danych WIĘCEJ INFORMACJI ↓

VelvetShop

brak opinii

RevitaLash Odżywka do rzęs + tusz

RevitaLash Odżywka do rzęs + tusz

Dostępność sprawdź w sklepie →

360

Przejdź do sklepu ▸ VelvetShop

Informacje o produkcie

Producentbrak danychJeśli chcesz zakupić ten produkt skontaktuj się z Kliniką:042 253 19 50

RevitaLash®Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.Marka RevitaLash lider światowy, który jako pionier stworzył w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, wprowadził w czerwcu 2011 roku najbardziej zaawansowaną formułę RevitaLash®Advanced, której efekt działania widać już po 3 tygodniach zastosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie.

Badania potwierdziły skuteczność zastosowania i najwyższe bezpieczeństwo. RevitaLash ® Advanced jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki.

Bardziej gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs, nie sączy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka.


W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziła poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash®Advanced.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.