Menu

FinaFlex Stimul8 Dynamite 126g

Cechy produktu

  • Producent FinaFlex 
  • Opakowanie małe 

Opis

FINAFLEX STIMUL8 DYNAMITE to dynamiczny suplement przedtreningowy, który ma na celu dostarczenie wybuchowej energii, rozszerzenie przepływu krwi i zwiększenie koncentracji i motywacji podczas treningów! Zasilany niepowtarzalną formułą zawierającą prekursorskie, opatentowane i konkretnie zbadane komponenty sprawia, iż STIMUL8 DYNAMITE działa jak żadna inna formuła przedtreningowa na rynku! ROZWIŃ SWÓJ TRENING Z DYNAMITEM STIMUL8! *

* Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest asygnowany do diagnozowania, leczenia lub uniemożliwiania jakiejkolwiek chorobie.

Dawkowanie:

Jako suplement diety zmieszaj 1 porcję (1 miarka) STIMUL8® DYNAMITE ™ z 150ml zimnej wody i spożywaj natychmiast po wymieszaniu.

Wypij 15-30 minut przed rozpoczęciem aktywności. Jeśli jesteś wrażliwy na kofeinę, zacznij od 1/2 porcji STIMUL8® DYNAMITE ™, aby określić tolerancję.

NIE WOLNO spożywać więcej niżeli 1 porcja STIMUL8® DYNAMITE ™ dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

OSTRZEŻENIE: PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. NIE UŻYWAĆ w trakcie CIĄŻY oraz KARMIENIA PIERSIĄ. Skonsultuj się z lekarzem albo innym organem medycznym przed użyciem, jeśli masz jakiekolwiek schorzenie, historię choroby w rodzinie lub jeśli obecnie zażywasz jakiekolwiek leki albo suplementy diety. Asygnowany dla zdrowych dorosłych w wieku 18 lat lub starszych. Nie przekraczaj sugerowanej dawki. Należy natychmiast przerwać stosowanie leku, jeśli wystąpią objawy niepożądane lub reakcje. Posiada 300 mg kofeiny na porcję. Nie łącz z produktami zawierającymi kofeinę, inne środki pobudzające albo alkohol. Nie używaj dłużej niżeli 8 tygodni. Przerwać na 2 tygodnie przed zabiegiem. Jeśli jesteś poddawany testom narkotykowym, skontaktuj się z agencją testową przed użyciem. Produkt może powodować nieszkodliwe mrowienie. Konsument ponosi wszelką odpowiedzialność, jeśli towar jest używany niezgodnie z wytycznymi dotyczącymi etykiet. Towar jest sprzedawany na wagę, a nie objętość, a zawartość może osiedlić się w tranzycie; wstrząśnij przed zastosowaniem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i nie wyrzucać opakowania środka pochłaniającego wilgoć po otwarciu. Patrz spód butelki pod numerem partii i datą ważności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.