Menu

ProSupps Halotropin 90 kaps

Cechy produktu

  • Producent ProSupps 
  • Opakowanie małe 

Opis

ProSupps Halotropin 90kap

  • mocna dawka substancji biologicznie czynnych
  • Nasila produkcję testosteronu
  • rozszerza poziom wolnego, aktywnego testosteronu
  • Ogranicza aktywność estrogenów
  • zwiększa wydajność seksualną

Halotropin jest silnym, naturalnym wzmacniaczem syntezy testosteronu. Dzięki podniesieniu stężenia wolnego i aktywnego testosteronu w ustroju sprzyja budowie beztłuszczowej masy mięśniowej, powiększa wytrzymałości i korzystnie wpływa na samopoczucie psychiczne. Dodaje witalności i pewności siebie, może też stymulować popęd seksualny.

Halotropin to booster testosteronu, bazujący na wydajnych, synergistycznie działających substancjach o farmakologicznej aktywności. Suplementacja umożliwia bezpieczne podniesienie poziomu testosteronu i czerpanie wszystkich korzyści z tym związanych

Producent: Prosupps USA, LLC. 2801 E. Plano parkway plano, Texas 75074

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 3 razy dziennie. Zaleca się 1 porcja przed treningiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu w temp 15-25°C w miejscu niedostępnym dla minimalnych dzieci.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety. Dla utrzymania poprawnego stanu zdrowia należy stosować różną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci,kobiet w ciąży oraz karmiących.Tartrazyna, może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.