Menu

Universal Nutrition Animal Fury 480-512g

Cechy produktu

  • Producent Universal Nutrition 
  • Opakowanie małe 

Opis

ANIMAL FURY DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PREPARATY Z AMINOKWASAMI?

Aminokwasy to mniejsze "cegiełki", z których zbudowane są białka powszechnie obecne w żywności, jak też te, które budują nasz organizm. Ich właściwa podaż z zewnątrz jest stanowczo ważna, gdyż organizm ludzki może syntetyzować tylko pewną ich część (aminokwasy endogenne), podczas gdy pozostałe musi dostarczać drogą pokarmową (aminokwasy egzogenne), za pośrednictwem żywności klasycznej lub optymalnego suplementu. Aminokwasy spełniają w ciele człowieka szereg ważnych funkcji, będąc ponadto nieocenionym wsparciem w treningu. Z tego powodu stanowią niemal nieodłączny komponent suplementacji każdego poważnego sportowca, pośrednio determinując wzrost siły mięśniowej, wspomagając redukcję zbędnego tłuszczu,a także działając antykatabolicznie.

Gotowe mieszanki aminokwasowe, chociaż nie są obowiązkowym elementem dziennego żywienia, stanowią pokaźne ułatwienie w trafnej podaży niezbędnych aminokwasów osób dynamicznych fizycznie i nie tylko. Co więcej, związki w nich zawarte występują w postaci wolnej, dzięki temu ich wchłanianie następuje niemal natychmiast, w trakcie gdy aminokwasy obecne w pokarmie wymagają jeszcze dopełniającego trawienia, nim ostatecznie zostaną przyswojone przez organizm. To cecha istotnie ważna dla sportowców, którzy oczekują typowo natychmiastowego działania spożytych artykułów, co ma uzasadnienie w ich treningu. Dodatkowym plusem użytkowania aminokwasów w formie suplementu jest postać proszku, którą przeważnie przyjmują, dzięki temu ich przygotowanie zajmuje niewiele czasu, w przeciwieństwie do gotowania, i pozwala uzyskać cennego szejka!

Preparaty aminokwasowe najlepiej jest przyjmować o poranku, bezpośrednio po przebudzeniu. Organizm znajduje się wówczas w stanie katabolizmu nocnego, który jest rezultatem wielogodzinnego spoczynku, podczas którego nie pozyskiwał on żadnych substancji odżywczych. Spożycie porannego szejka pozwoli więc efektywnie zahamować toczący się w naszym ciele niekorzystny rozpad białek. Drugą porą przyjmowania aminokwasów jest czas okołotreningowy, w trakcie którego możemy sięgać po koktajl przed, podczas albo po wysiłku, oraz możemy go zespalać z innymi suplementami, jak energetyzujące węglowodany czy wspierająca wzrost siły kreatyna.

zalety UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL FURY

Suplement diety Universal Nutrition Animal Fury to najwyższej jakości preparat przedtreningowy, którego kompleksowa formuła jedynie najkorzystniejszych, skrupulatnie dobranych elementów energicznych, obejmująca aminokwasy rozgałęzione BCAA, beta alaninę, jabłczan cytruliny i tyrozynę i kofeinę, zagwarantuje zastrzyk energii koniecznej do wykonania konkretnego treningu i istotnie więcej! Preparat, dzięki innowacyjnej mieszance składników, potęguje efekt pompy mięśniowej, szczególnie pożądanej poprzez sportowców, polepszającej dotlenienie i odżywienie komórek mięśniowych, wznosi wydolność mięśni, dzięki temu będziesz mógł trenować dłużej i dynamiczniej, oraz przyspiesza regenerację po wysiłku. Na dodatek, suplement zabezpiecza mięśnie przed destrukcyjnym katabolizmem, ochraniając białka przed rozpadem oraz silnie pobudza i dodaje energii wymaganej w procesu aktywnych ćwiczeń. Wraz z Universal Nutrition Animal Fury wejdziesz na nowy, wyższy poziom trenowania oraz zbudujesz siłę i masę, jakich pozazdrości Ci wielu! produkt dostępny w postaci sproszkowanej, dzięki której sam prosto przygotujesz odżywczy napój. Suplement dostępny w wersji smakowej.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji proszku przed treningiem. Nie stosować przed snem, gdyż artykuł, w związku z silnym działaniem pobudzającym, może powodować problemy z zasypianiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.