Menu

Universal Nutrition Animal Fury 480-512g

Cechy produktu

  • Producent Universal Nutrition 

Opis

ANIMAL FURY DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PREPARATY Z AMINOKWASAMI?

Aminokwasy to mniejsze "cegiełki", z których zbudowane są białka powszechnie obecne w żywności, jak też te, które budują nasz organizm. Ich właściwa podaż z zewnątrz jest wyjątkowo ważna, gdyż organizm ludzki może syntetyzować jedynie pewną ich część (aminokwasy endogenne), podczas gdy pozostałe musi dostarczać drogą pokarmową (aminokwasy egzogenne), za pośrednictwem żywności konwencjonalnej lub słusznego suplementu. Aminokwasy spełniają w ciele człowieka szereg ważnych funkcji, będąc w dodatku nieocenionym wsparciem w treningu. Z tego powodu stanowią niemal nieodłączny komponent suplementacji każdego poważnego sportowca, pośrednio determinując wzrost siły mięśniowej, wspomagając redukcję zbędnego tłuszczu,a także działając antykatabolicznie.

Gotowe mieszanki aminokwasowe, lecz nie są obowiązkowym elementem dziennego żywienia, stanowią obfite ułatwienie w adekwatnej podaży niezbędnych aminokwasów osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Co więcej, związki w nich zawarte występują w postaci wolnej, dzięki temu ich wchłanianie następuje niemal natychmiast, podczas gdy aminokwasy obecne w pokarmie wymagają jeszcze dopełniającego trawienia, nim ostatecznie zostaną przyswojone poprzez organizm. To cecha stanowczo ważna dla sportowców, którzy oczekują na ogół natychmiastowego działania spożytych produktów, co ma uzasadnienie w ich treningu. Dodatkowym plusem użytkowania aminokwasów w formie suplementu jest postać proszku, którą z zasady przyjmują, dzięki czemu ich przygotowanie zajmuje niedużo czasu, w przeciwieństwie do gotowania, i pozwala uzyskać cennego szejka!

Preparaty aminokwasowe najlepiej jest przyjmować o poranku, bezpośrednio po przebudzeniu. Organizm znajduje się wówczas w stanie katabolizmu nocnego, który jest konsekwencją wielogodzinnego spoczynku, podczas którego nie pozyskiwał on żadnych substancji odżywczych. Spożycie porannego szejka pozwoli więc produktywnie zahamować toczący się w naszym ciele niekorzystny rozpad białek. Drugą porą przyjmowania aminokwasów jest czas okołotreningowy, podczas którego możemy sięgać po koktajl przed, podczas albo po wysiłku, i możemy go dopasowywać z innymi suplementami, jak energetyzujące węglowodany czy wspierająca wzrost siły kreatyna.

mocne strony UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL FURY

Suplement diety Universal Nutrition Animal Fury to najwyższej jakości preparat przedtreningowy, którego kompleksowa formuła wyłącznie najlepszych, skrupulatnie przypasowanych komponentów aktywnych, obejmująca aminokwasy rozgałęzione BCAA, beta alaninę, jabłczan cytruliny i tyrozynę i kofeinę, zagwarantuje zastrzyk energii niezbędnej do wykonania mocnego treningu oraz pokaźnie więcej! Preparat, dzięki innowacyjnej mieszance części, potęguje efekt pompy mięśniowej, wyjątkowo pożądanej poprzez sportowców, poprawiającej dotlenienie, a także odżywienie komórek mięśniowych, wznosi wydolność mięśni, dzięki temu będziesz mógł trenować dłużej i intensywniej,, a także przyspiesza regenerację po wysiłku. Dodatkowo, suplement zabezpiecza mięśnie przed szkodliwym katabolizmem, ochraniając białka przed rozpadem i silnie pobudza i dodaje energii wymaganej w cyklu intensywnych ćwiczeń. Wraz z Universal Nutrition Animal Fury wejdziesz na nowy, wyższy poziom trenowania i zbudujesz siłę i masę, jakich pozazdrości Ci wielu! artykuł dostępny w postaci sproszkowanej, dzięki której sam łatwo przygotujesz odżywczy napój. Suplement przystępny w wersji smakowej.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji proszku przed treningiem. Nie stosować przed snem, gdyż artykuł, w związku z silnym działaniem pobudzającym, może wywoływać problemy z zasypianiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.