Menu

USP Labs Jack3d 248g

Cechy produktu

  • Producent USP Labs 
  • Opakowanie małe 

Opis

USP LABS - Jack3d Advanced - to progresywny artykuł przedtreningowy firmy USP odpowiedzialny za maksymalne napięcie mięśniowe, pobudzenie, mający na celu dostarczenie jak największej energii w trakcie wyczerpujących treningów siłowych. W erze, kiedy odżywki przedtreningowe stają się niezwykle lubiane - Jack3d jest jednym z najlepszych produktów na rynku. Tylko dzięki niemu rozszerzysz swoją masę ciała i poprawisz znacznie swoje wyniki siłowe. Wykorzystywany regularnie ma idealny wpływ na udoskonalenie wydolności oraz jest niezastąpiony w celu poprawy wytrzymałości.
W skład mieszanki opatentowanej przez markę USP wchodzą m.in.: pompująca Cytrulina, monohydrat kreatyny - powiększa tempo syntezy protein, genialnie nawadnia komórki mięśniowe, hamuje katabolizm i przywraca procesy anaboliczne. Beta-Alanina - odpowiedzialna za odkwaszenie szybkokurczliwych włókien mięśniowych, dzięki czemu osiągalne jest wydłużenie czasu treningu, a zarazem powiększenie jego intensywności. Energetyczna i spalająca tłuszcz Kofeina - związek o charakterze termogenicznym, odpowiedzialny za rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe.
Porcja: 5,5g
Porcji w opakowaniu: 45
Opakowanie: 248 g
nut przed treningiem. Maksymalna polecana porcja to 2 miarki (należy rozpocząć od 1 miarki i zwiększyć tylko w razie potrzeby).
Spożywać tylko w dni treningowe.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut przeróżnej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i jednostajny sposób odżywiania korzystne funkcjonowanie organizmu i zachowanie prawidłowej kondycji.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego elementów.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla śladowych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.
Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Masa netto: 248g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.