Manu

Ariston FAST EVO 11 ONT B - Gazowy podgrzewacz wody

Cechy produktu

  • Producent ARISTON 
  • Zasilanie gazowe 

Opis

Ariston FAST EVO 11 ONT B - Gazowy podgrzewacz wody PROSTOTA I ELEGANCJA Nowe wzornictwo pozostaje w harmonii z najwyższymi walorami użytkowymi - wszystkie funkcje w zasięgu ręki. Nowoczesny i atrakcyjny design urządzenia sprawia, że FAST EVO ładnie wygląda zarówno w kuchni jak i łazience.

OSZCZĘDNOŚĆ KOMFORT BEZPIECZEŃSTWO Podgrzewacz FAST EVO jest wyposażony w system zapłonu elektronicznego. Brak płomienia dyżurnego to prawdziwa oszczędność gazu. Stabilna temperatura wody dzięki elektronicznej sondzie NTC i modulacji palnika, niezależnie od natężenia przepływu wody - od najniższego (2 l/min) do najwyższego (11 l/min).

FAST EVO jest synonimem najwyższego bezpieczeństwa pracy, dzięki zastosowaniu systemu jonizacyjnego, dopływ gazu jest automatycznie odcinany natychmiast po zaniku płomienia. Podgrzewacz FAST EVO jest wyposażony w czujnik zwrotny ciągu kominowego, dzięki czemu wyłącza się natychmiast w przypadku wystąpienia zakłóceń w odprowadzaniu spalin przez przewód kominowy.

Stabilna temperatura wody dzięki elektronicznej sondzie NTC i modulacji palnika Praca przy niskich wartościach ciśnienia wody - już od 0,1 bara Prosta obsługa za pomocą jednego pokrętła Dodatkowy termostat przegrzewu Włoski design zgodny z linią EVO Przyłacze gazu G ½" Przyłacze wody zimnej G ½" Przyłacze wody ciepłej G ½" Przewód spalinowy 113mm - Instrukcja obsługi i montażu - Dodatkowe informacje (strona producenta)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie