Menu

Klarstein Royal Flush Downdraft

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

najlepsza pomoc w walce z nieprzyjemnymi zapachami w kuchni! Wyciąg kuchenny Royal Flush marki Klarstein to kandydat na zwycięzcę: wysuwany wyciąg kuchenny po cenie nie do pobicia i to bez żadnego ryzyka! Wyciągi dolnossące są szczególnie innowacyjne i nadają się do kuchni z wyspami kuchennymi, w których przestrzeń nad kuchnią ma pozostać niezabudowana. Jako wyciąg opuszczany Royal Flush firmy Klarstein może pokazać swój pełny potencjał właśnie w takich kuchniach, można go ale bez problemu zamontować w kuchniach o charakterystycznym układzie. Dzięki efektywności 430 m³/h w trybie wywiewu wyciąg kuchenny efektywnie rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych aromatów i oparów. Cztery poziomy mocy wybiera się przez listwę suwakową. Wyłącznik czasowy (timer) umożliwia dopełniającą wentylację poprzez 40 minut po zakończeniu pracy wyciągu kuchennego. Zaimplementowane oświetlenie ma 8 stopni natężenia światła, dzięki temu gwarantuje świetne oświetlenie płyty kuchennej według potrzeb. Okap stołowy Royal Flush producenta Klarstein pracuje według zasady „zasysania od dołu", tzn. Silnik i wąż odlotowy są zabudowane pod blatem roboczym i dzięki temu niewidoczne. Istnieje możliwość konstrukcji z obydwu stron, dzięki temu Royal Flush możnascalić do istniejących warunków i wyposażyć w niego każdą kuchnię. Filtr przeciwtłuszczowy wyjmuje się jak najczęściej i można go czyścic ręcznie albo w zmywarce. Wyciąg wysuwa się z obudowy na wysokość do 34 cm. Dolnossący wyciąg kuchenny Royal Flush marki Klarstein eliminuje momentalnie i bezproblemowo wszelkie opary: jego opuszczana kompozycja o wysokiej funkcjonalności pasuje znakomicie do wysp kuchennych w otwartych kuchniach mieszkalnych, płyt kuchennych znajdujących się przed oknami i do wyposażenia istniejących kuchni. A dzieki wyśmienitemu stosunkowi jakości do ceny Royal Flush jest po prostu nie do pobicia! Proszę zwrócić uwagę, że montaż wyciągu kuchennego Royal Flush firmy Klarstein powinien być bezwzględnie wykonany poprzez specjalistę według wskazówek z podręcznika.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.