Menu

Okularki Arena (kolor żółty)

Cechy produktu

  • Producent Arena 

Opis

Okulary arena cobra core w technologii swipe! OKULARY ARENA COBRA ULTRA, a także COBRA CORE TO najlepszE STARTOWE OKULARY. - Wysokiej jakości szkła wytwarzane z poliwęglanu, który jest wytrzymały i niepodatny na uderzenia.

Szkła gwarantują najwyższej jakości klarowność. - przystępne trzy wymienne noski o przeróżnej długości w celu świetnego przypasowania do najróżniejszych kształtów twarzy. - Podwójny pasek. Adekwatne dostosowanie dzięki możliwości regulacji paska w zróżnicowanych strefach glowy.

- Triathlon. Szerokokątne soczewki, a także miękkie uszczelnienie świetnie sprawdzają się na wodach otwartych. NOWA technologia ANTI-FOG OD ARENY ODKRYJ najistotniej progresywnĄ OCHRONĘ PRZECIWMGIELNĄ W HISTORII!

NOWA technika ARENA ANTI-FOG SWIPE TO bezprecedensowE, nowe PODEJŚCIE DO ROZWIĄZANIA PROBLEMU ZAPAROWANYCH OKULARÓW. ISTNIEJĄCY SYSTEM ANTYFOGU Z RODZINY COBRA JEST JUŻ JEDNYM Z najlepszYCH. Dzisiaj DZIĘKI technice SWIPE ARENA UCZYNIŁA TO JESZCZE LEPSZYM!

JEDNYM RUCHEM PALCA MOŻNA REAKTYWOWAĆ SWIPE ANTI-FOG, zwiększAJĄC OCHRONĘ nawet 10 RAZY DŁUŻEJ! KIEDY OKULARY STAJĄ SIĘ ZAMGLONE, DELIKATNIE PRZESUŃ WEWNĘTRZNE SOCZEWKI OPUSZKIEM PALCA, GDY GOGLE SĄ W WODZIE I CIESZ SIĘ WYRAŹNYM WIDZENIEM poprzez DŁUŻSZY CZAS.

technologia SWIPE ANTI-FOG TO nowe, kompletnie przełomowE PODEJŚCIE DO ROZWIĄZANIA IRYTUJĄCEGO PROBLEMU PARUJĄCYCH OKULARKÓW. JUŻ dzisiaj dostępnE W linii najkorzystniejszYCH NA RYNKU OKULARKÓW COBRA ULTRA MIRROR I COBRA TRI.

bezprecedensowA, NOWA technika świetnie WPASOWUJE SIĘ W RODZINĘ TOPOWYCH produktÓW kolekcji POWERSKIN, KTÓRA PRZEWODZI W KATEGORII fachowyCH OKULARKÓW PŁYWACKICH ZATWIERDZONYCH poprzez FINA zarówno DLA WYCZYNOWYCH PŁYWAKÓW JAK I AMATORÓW, KTÓRZY SZUKAJĄ towaru NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

NAJLEPSI ZASŁUGUJĄ I OCZEKUJĄ WYŁĄCZNIE najkorzystniejszEJ JAKOŚCI. TYLKO JEDNYM PRZESUNIĘCIEM PALCA, ANTI-FOG SWIPE MOŻE BYĆ REAKTYWOWANY I WYDŁUŻA OCHRONĘ ANTI-FOG AŻ 10-KROTNIE*. [arena-cobra-core-swipe-mirror-2.jpg][arena-cobra-core-swipe-mirror-3.jpg] [arena-cobra-core-swipe-mirror.jpg] [arena-cobra-core-swipe-mirror-4.jpg]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.