Menu

TYR OKULARY SPECIAL OPS 3.0 POLARIZED, KOLOR: NAVY, TYP SOCZEWKI: MIRROR

Cechy produktu

  • Producent TYR 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2493" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Special Ops 3.0 Polarized to nowy, udoskonalony model okularów z tej linii.

Okulary perfekcyjne na wody otwarte i do triathlonu. Polaryzowane, lustrzane szkła z warstwą Anti Fog, wyjątkowo komfortowa uszczelka wokół oczu, znakomite dobranie i elastyczność to tylko niektóre atrybuty Special Ops'ów.

parametry LGSPL3: - Polaryzowane szkła - eliminują poziome refleksy świetlne odbijające się od powierzchni wody, polepszają kontrast widzenia. - warstwa Antifog - szkła fabrycznie pokryte powłoką zapobiegającą parowaniu - Lustrzane szkła - odbijają nadmiar promieni słonecznych, zaostrzają kolory, nie pogorszają widoczności - wielki kąt widzenia - okulary nie ograniczają widoczności na boki, cecha stanowczo przydatna w otwartych akwenach i triathlonie - Super miękkie uszczelki - wygodne i zezwalające na wyśmienite dopasowanie okularów do twarzy - Kołnierze Special Ops - uniwersalne, zezwalają na dostosowanie okularów do niemal każdej twarzy - System dobrania gumek - zezwala na w łatwy i szybki sposób scalić gumki wokół głowy.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2497" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2488" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2486" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2492" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2490" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.