Menu

TYR OKULARY TRACER-X RACING NANO MIRRORED SILVER-PINK

Cechy produktu

  • Producent TYR 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="17" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text] OKULARY OD TYR TRACER-X RACING ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O ZAWODOWYCH PŁYWAKACH jednocześnie PŁCI MĘSKIEJ JAK I damskieJ.

WYRZYSKIE OKULARY Z SERI TRACER-X RACING, ZOSTAŁY wyposażonE W SZEREG UDOSKONALEŃ I FUNKCJI, KTÓRE POZWALAJĄ kupić SIĘ WYŁĄCZNIE NA CELU. NISKOPROFILOWA kompozycja gwarantuje bardzo duży PERYFERYJNY ZAKRES WIDZENIA, BO AŻ DO 206 °, ZAŚ SOCZEWKI wytwarzanO Z WYSOKIEJ JAKOŚCI TWORZYWA, KTÓRE gwarantuje WYSOKĄ ROZDZIELCZOŚĆ.

OKULARY mają dodatkowo 5 WYMIENNYCH NOSKÓW rozmaitEGO rozmiarU, ABYŚ za każdym razem MÓGŁ skonsolidować SZEROKOŚĆ NOSKA WZGLĘDEM WŁASNYCH POTRZEB. OKULARKI wyekwipowanO W TRWAŁE, PŁYNNE USZCZELKI, KTÓRE perfekcyjnE PRZYLEGANIE DO TWARZY, A CO SIĘ Z TYM zespala WODOSZCZELNOŚĆ.

dodatkowo SOCZEWKI OKULARÓW mają FILTRY UVB I UVA [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="1966" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.