Menu

Garett VR1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Garett 

Opis

Odkryj wiat wirtualnej rzeczywistoci
Korzystaj z najnowszych zdobyczy techniki i przenie si do wirtualnego wiata korzystajc ze swego telefonu oraz gogli Garett VR1. Solidne wykonanie ochroni Twoje urzdzenie podczas energicznej zabawy. Otrzymujesz gotowy produkt, starczy woy do niego smartfona i uruchomi stosowny aplikacj.
Garett VR1 to gogle wirtualnej rzeczywistoci, ktre zmieni Twj telefon w wyjtkowy, przenony odtwarzacz materiaw 3D, filmw, gier, obrazw itp.
Nie musisz ju wydawa fortuny, by odkry wiat wirtualnej rzeczywistoci.
Aby wej w wiat trjwymiarowej rozrywki wyłącznie umieci telefon w goglach i uruchomi trafny materia 3D albo 360. To bardzo proste! Dla lepszej satysfakcji z korzystania Twj telefon powinien mie yroskop i wyświetlacz w rozdzielczoci Full HD.

Jak to dziaa?

Gogle s wyposaone w par dostosowywanych, wysokiej jakoci soczewek powikszajcych, ktre tworz efekt "otaczajcego" nas ekranu. Dziki temu bdziesz mie wraenie, e siedzisz tu przed ogromnym ekranem kinowym, mimo, i patrzysz wyłącznie na wyświetlacz swojego telefonu. W dodatku specjalna przegroda dzieli wyświetlacz na dwie czci, tak, e obraz wywietla si osobno dla kadego oka, skadajc go w jeden spjny trjwymiarowy widok.
Prosta i komfortowa obsuga
Gogle s uniwersalne i bd pasoway do kadego telefonu o przektnej od 3,5 do 6 cali, czyli praktycznie do wszelkich dostpnych na rynku. Telefon nie musi ma adnych dodatkowych funkcji zwizanych z odtwarzaniem materiaw 3D albo 360. Części, ktre maj bezporedni kontakt z ciaem (nos, czoo) zostay wyposaone w specjalne, wyprodukowane z przyjemnego w dotyku materiau. W goglach wynajduj si rwnie otwory przez ktre mona podczy suchawki i adowark jednoczenie a take oddzielny otwr wentylacyjny aby telefon w trakcie odtwarzania nie nagrzewa si. Dziki dostosowywanym paskom moemy z atwoci dopasowa gogle do swoich potrzeb.
Gogle bezpieczne dla telefonu
Telefon zamontowany w goglach jest wyjątkowo należycie zabezpieczony zarwno przez zarysowaniem jak i przed wypadniciem z gogli. Specjalny system dociskowy odpowiada za prawidow stabilizacj telefonu.
spora kompatybilno gogli
Kompatybilne z systemami (Android, iOS, Windows)
Gogle dziaaj z kadym systemem operacyjnym, starczy skorzysta z materiaw dostpnych w sieci, pobra trafny aplikacj albo gr.
Kompatybilno z Google Cardboard
Gogle s w peni kompatybilne z systemem Google Cardboard. Dziki temu masz dostp do szerokiej gamy aplikacji asygnowanych dla gogli VR.
EAN: 5906395193554
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5906395193554
Przekątna ekranu: 5,9''
Obsługa 3D: Tak
Śledzenie obrazu: 360
wbudowane głośniki: Nie
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Funkcje: - Działają z systemami Android, iOS, Windows, wystarczy ściągnąć stosowny materiał na telefon- Pasują do sprzętów od 3,5 do 6 cali, gogle są uniwersalne i będą pasowały do każdego telefonu o przekątnej od 3,5 do 6 cali- potężna konstrukcja, zawierająca 43 komponenty- regulowane soczewki, regulacja rozstawu 8 warstwowych soczewek asferycznych- Możliwość używania w okularach korekcyjnych- Otwory wentylacyjne, gwarantują chłodzenie telefonu- Zdejmowana pokrywa, możliwość używania aparatu w telefonie- regulowane paski, gwarantują możliwość komfortowego ustawienia gogli- W zestawie silikonowe podkładki, można przylepić tak żeby urządzenie nie dotykało plastikowych części gogli- Ochrona przed światłem zewnętrznym, prawidłowo przypasowana pokrywa gwarantuje komfort w trakcie użytkowania
System operacyjny: Windows 10 Mobile
Kolor: Biały
wymiary: 200 x 100 x 140 mm
Waga: 380 g
Akcesoria w pakiecie: - Gogle Garett VR1- Paski Mocujące- Ściereczka do soczewek- Silikonowe podkładki- Polska instrukcja obsługi- Dowód zakupu paragon/faktura- Karta gwarancyjna- Oryginalne opakowanie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.