Moje konto
  • CASTROL EDGE SPORT 0W40 opakowanie 4L CASTROL EDGE SPORT 0W40 opakowanie 4L

CASTROL EDGE SPORT 0W40 opakowanie 4L

1 oferta z 1 sklepu

Producent CastrolKlasa lepkości 0W40Pojemność 4 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentCastrol
Klasa lepkości0W40
Pojemność4

Do nowoczesnych, wysilonych i modyfikowanych jednostek Castrol EDGE Sport 0W-40 to nowa formulacja syntetyczna, która pozwala kierowcom o zacięciu sportowym jeździć bez obawy o stan silnika.

Chroni przy zimnych rozruchach i dzięki większej płynności zapewnia lepsze przyspieszenie. Doskonale dobrany poziom lepkości pozwala na uzyskanie większej mocy silnika, co wielokrotnie zostało sprawdzone na torze wyścigowym.

Spełnia najnowsze standardy Porche, BMW, MB i VW. Zapobiega powstawaniu osadów w silniku przedłużając w ten sposób jego trwałość Klasa lepkości: SAE 0W-40Klasa jakości: API SM/CF, ACEA A3/B3/B4, C2/C3Specyfikacje: MB Approval 229.31/229.51, BMW Longlife-04, Porsche (poza Cayenne V6), VW 502.00/503.01/505.00 Zalety i korzyści Zapewnia utrzymanie warstwy ochronnej na ruchomych powierzchniach silnika dając im ochronę już od momentu rozruchu.

Gwarantuje szybki przepływ oleju do wszystkich obciążonych elementów wymagających ochrony, pozwalając na utrzymanie najwyższych paramertów przeciwzużyciowych. Przewyższa wymagania najbardziej rygorystycznych testów silnikowych większości producentów pojazdów zapewniając najwyższą możliwą ochronę wszystkim częściom Twojego silnika.

Nowoczesna w pełni syntetyczna technologia, zapewnia długotrwałą i stałą ochronę w całym okresie pomiędzy wymianami oleju.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.