Moje konto
  • Olejek eteryczny - PACZULI Olejek eteryczny - PACZULI

Olejek eteryczny - PACZULI

0 ofert z 0 sklepów

Producent Vera-Nord WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Vera-Nord

Popularne produkty z kategorii Olejki eteryczne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentVera-Nord


Patchouli ( pogostemon cablin) - olejek 100% naturalny, 100% czysty


Działa antyseptycznie i przeciwzapalnie, łagodzi objawy trądziku, zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych, wpływa na regulację sebum, nie zatyka porów, usuwa nadmiar sebum, poprawia kondycję skóry, poprawia ogólny wygląd skóry, zmniejsza rogowacenie, zmniejsza nadmierne łuszczenie naskórka, likwiduje objawy zmęczenia i stresu, relaksuje, zapobiega procesom starzenia- witalizuje, wpływa na poprawę wyglądu blizn i rozstępów, pomaga w pielęgnacji skóry z objawami cellulitu.


Olejek z patchouli jest zalecany przy zatrzymywaniu płynów w organizmie, nadciśnieniu, zaburzeniach trawiennych, zatruciach, egzemie, depresji, stresie, lękach, wyczerpaniu nerwowym, łupieżu, apatii, odstrasza komary, odstrasza mole.


Nic nie odpręża tak wspaniale jak aromaterapia, ponieważ wonne olejki oddziaływają nie tylko na skórę, ale także na nasze zmysły i zdrowie.
Z dobrodziejstwa olejków eterycznych można korzystać na wiele sposobów, na przykład wdychać ich aromat lub wchłaniać rozcieńczone przez skórę.

Sposób użycia

KĄPIEL – napełniamy wannę ciepłą wodą i dodajemy olejki eteryczne, dokładnie mieszamy je z wodą
w wannie ( na jedną kąpiel stosuje się 6 -12 kropli olejku).

MASAŻ – wybrane olejki eteryczne dodajemy do oleju podstawowego przeznaczonego do masażu. Około 50 ml oleju podstawowego wlewamy do szklanej miseczki lub butelki, dodajemy 10-25 kropli olejku eterycznego i mieszamy. Mieszaninę przechowujemy w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła, w chłodnym i ciemnym miejscu. Przed każdym użyciem wstrząsamy butelkę. Na jedną łyżeczkę (5ml) oleju podstawowego daje się zazwyczaj 2-3 krople olejków eterycznych.

ROZPYLANIE – pojemniczek na wodę w kominku aromatycznym napełnić wodą i dodać od 3 do 6 kropli olejku eterycznego.

SAUNA – 5 kropli olejku eterycznego wkropić do 1 litra wody.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też