Menu

Tymiankowy Naturalny olejek eteryczny 10ml

Cechy produktu

  • Producent Optima Natura 
  • Zapach tymianek 

Opis

100% Naturalny olejek eteryczny tymiankowy 10ml DZIAŁANIE

Olejek tymiankowy ma wszechstronne użycie. Można stosować go samodzielnie bądź bratać z innymi. Rewelacyjnie sprawdza się jako kombinacja z olejkiem lawendowym, bergamotowym, cytrynowym i sosnowym.

Olejek tymiankowy wg. Literatury z dziedziny aromaterapii uwielbiany jest najczęściej za działanie antyseptyczne i bakteriobójcze ponadto działa na dodatek przeciwskurczowo.

Olejek tymiankowym pomaga unormować kobiecą gospodarkę hormonalną. Przynosi ulgę w bólach miesiączkowych, uniemożliwia przedwczesnej menopauzie, niweluje napięcie nerwowe.

JAK STOSOWAĆ

Do kąpieli – 3-6 kropli do wanny napełnionej ciepłą wodą

Do masażu – 2 krople olejku eterycznego na łyżkę olejku do masażu

Do aromatyzacji pomieszczeń – poprzez nawilżacze i rozpylacze (5 kropli na 1 litr wody)

towar wyłącznie do korzystania zewnętrznego! Nie powinny go stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przed naniesieniem na skórę warto przeprowadzić test alergiczny. Aczkolwiek olejek tymiankowy jest w pełni naturalny i bezpieczny, to na wrażliwej skórze może wywołać uczulenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.