Menu

Cassia

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Cassia, blisko spokrewniona z cynamonem, ma solidny, korzenny aromat, który można stosować w śladowych ilościach w celu przekształcenia dowolnej mieszanki olejków eterycznych. Cassia jest wykorzystywana od tysięcy lat ze względu na mnóstwo korzyści zdrowotnych. Jest to jeden z niewielu olejków eterycznych wymienionych w Starym Testamencie, znany ze swojego unikalnego zapachu i uspokajających cechy aromatycznych. Cassia może być użytkowana w kuchni jako zamiennik cynamonu w ciastach i pieczywie lub sama w niezliczonej ilości dań i deserów.

DZIAŁANIE:
Ocieplający, podnoszący na duchu aromat.
Łagodzi skórę po zastosowaniu miejscowym.
Substytut cynamonu.
ogranicza łaknienie.


Opis aromatyczny
Słodki, miętowy, świeży


Metoda zbierania
Destylacja z parą


Część roślinna
kora

OPAKOWANIE: 15ML


Główne składniki
Aldehyd cynamonowy, octan cynamonu

używanIE:
- Połącz jedną kroplę z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA i wmasuj w ciało aby uzyskać rozgrzewający efekt.
- Połącz jedną kroplę z cytryną w szklance wody, aby odeprzeć głód.
- Dyfuzja: użyj od trzech do czterech kropel w wybranym dyfuzorze.

stosowanie dodatków do żywności: Rozcieńczyć jedną kroplę w 125 ml płynu.

zastosowanie miejscowe: Do masażu wymieszaj 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Do kąpieli wymieszaj 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

UWAGI:
realna wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią albo jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i wrażliwymi obszarami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.