Moje konto
  • Gofrownica Dezal 301.4 Gofrownica Dezal 301.4

Gofrownica Dezal 301.4

1 oferta z 1 sklepu

Producent Dezal WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentDezal
Gofrownica Dezal 301.4 pozwoli Ci przygotować pyszne gofry dla całej rodziny.

Gofry to doskonały pomysł na pyszną przekąskę. Jednak żeby na przygotowaniach nie spędzić całego popołudnia, potrzebna jest gofronica dobrej jakości. Dzięki niej cała rodzina będzie mogła pałaszować pyszne, chrupiące gofry.

Największa moc na rynku

Moc tego modelu to aż 1300 W, która pozwala na szybkie i dokładne upieczenie ciasta. Jest to największa moc dostępna na rynku. Temperatura robocza, która pozwala na tak szybkie i proste upieczenie gofrów (przy zamkniętych płytach) to około 195°C.

Doskonała jakość materiałów

Dezal jest polską firmą, która szczególnie dba o najwyższą jakość swoich wyrobów. Podstawowymi elementami gofrownicy są płyty grzewcze - dolna i górna, wykonane ze stopu aluminium i pokryte od strony roboczej Corflonem, dzięki czemu ciasto nie przywiera do powierzchni płytek, a czyszczenie staje wyjątkowo proste. Wystarczy przetrzeć powierzchnię zwykłą szmateczką lub ręcznikiem papierowym. Gofrownica jest trwała i solidna, więc na pewno będzie to zakup na długie lata. Jeśli mimo to zdarzy się jakaś usterka, producent proponuje nam dwuletnią gwarancję.

Wygoda

Wygodę użytkowania zapewnia fabrycznie ustawiony w dolnej płytce ogranicznik temperatury, utrzymujący odpowiednią temperaturę pracy urządzenia. Dzięki temu w trakcie przygotowywania gofrów nie musimy się martwić, że się przypalą. Wystarczy wlać ciasto do formy, zamknąć pokrywkę i wyjąć gotowe, pachnące gofry po około 4 minutach. Gofry robią się więc praktycznie same.

Kupując gofrownicę firmy Dezal mamy pewność, że jest to solidny, wyprodukowany w Polsce produkt o nowoczesnym wyglądzie, który będzie wyglądać świetnie w każdej kuchni. Idealny dla osób lubiących grube, dobrze dopieczone gofry o klasycznym prostokątnym kształcie.

Podsumowując, główne zalety gofrownicy to:

  • najwyższa moc na rynku 1300 W
  • wysoka jakość materiałów
  • pokrycie płytek Corflonem
  • ogranicznik temperatury
  • nowoczesny wygląd

Gwarancja nowości i oryginalności produktu

Gwarantujemy, że wszystkie produkty są oryginalne i nowe, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości marek dostępnych w naszym sklepie. Każde urządzenie jest fabrycznie zapakowane i oczywiście objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Kupując u nas nie podejmujesz ryzyka.

Gofrownica Dezal 301.4 to wyjątkowy model, wyróżniający się wśród innych gofrownic. Pozwoli Ci szybko i łatwo przyrządzić pyszny deser. Głodny?

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też