Moje konto
  • Opiekacz Zelmer 26Z012 Opiekacz Zelmer 26Z012

Opiekacz Zelmer 26Z012

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Zelmer

Popularne produkty z kategorii Opiekacze innych firm

Informacje o produkcie

ProducentZelmer

Opiekacz Zelmer 26Z012 - wygoda i funkcjonalność.

Opiekacz Zelmer 26Z012 z powodzeniem zastąpi w kuchni trzy urządzenia i pozwoli przygotować pyszne tosty, gofry i potrawy z grilla.
Urządzenie wyposażone zostało w 3 wymienne wkładki: gofrownica, grill i opiekacz do kanapek. Wymiana wkładek jest bardzo prosta i komfortowa, dzięki czemu urządzenie może być bez problemu obsługiwane także przez początkujących użytkowników. Detale opiekacza wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość i wysoką odporność na uszkodzenia. Bezpieczeństwo pracy zapewnia nienagrzewający się uchwyt oraz płytki wykonane z materiału zapobiegającego przywieraniu. Ponadto komfort pracy podnosi praktyczny schowek na przewód oraz możliwość przechowywania urządzenia w pionie, co dodatkowo umożliwia oszczędność miejsca w kuchni. Model Zelmer 26Z012 wyróżnia duża moc - 700 W, dzięki czemu opiekacz bardzo szybko się nagrzewa i równie szybko przygotowuje różnorodne potrawy. Dwie lampki umieszczone na obudowie opiekacza informują o przebiegu pracy, pozwalając Ci na pełną kontrolę. Urządzenie cechuje także atrakcyjne i eleganckie wzornictwo, dzięki któremu urządzenie stanie się ozdobą Twojej kuchni.

Podczas użytkowania tego opiekacza mogą Ci się przydać poniższe produkty. Możesz je od razu zamówić i dzięki temu zaoszczędzić na kosztach przesyłki:

Opiekacz Zelmer 26Z012 - wybieraj to, co najlepsze.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.