Moje konto

Opony 4x4 Marix ×

52 produkty z 3 sklepów

strona 1 z 3

O kategorii Opony 4x4

Szukasz profesjonalnego sprzętu do twojego samochodu? Jeśli tak, to skorzystaj koniecznie z porównywarki Nokaut.pl. W kategorii opony 4x4 masz możliwość wyboru tysięcy produktów między innymi opony 4x4 Continental, Bridgestone, Pirelli, Michelin, czy też opony 4x4 Dunlop. Pamiętaj o tym, że zawsze możesz skorzystać z naszej porównywarki produktów, która ułatwia ci wyszukanie artykułów, które akurat w danej chwili ciebie interesują. Możesz określić średnicę felgi, profil opony, a nawet prędkości, w jakich powinna pracować. Dzięki temu urządzeniu szybko sposób znajdziesz te wyroby, które cię interesują, bez straty czasu na jeżdżenie po sklepach, rozmowy ze sprzedawcami, itd.

Szukasz opony zimowej? Prezentujemy ci opony zimowe Hankook Winter. Artykuł ten posiada odpowiednio zaprojektowany protektor, który ułatwia ci jazdę po lodzie, śniegu. Dodatkowo została wykonana ze specjalnej mieszkanki gumy, dzięki czemu jeszcze lepiej sprawuje się zimą na drodze. Wykorzystywać ją mogą właściciele aut, którzy rozwijają prędkości do 210kmn/h. Sprawdź koniecznie, czy ten produkt sprosta twym oczekiwaniom.

Szukasz zestawu opon 4x4? Prezentujemy ci opony Pirelli Scorpion Ice&Snow. Są to opony które pasują do samochodów z napędem 4x4, bądź też typu van. Występy bieżnika zostały zaopatrzone w specjalne wydłużone ostrza, co zwiększy twą przyczepność na drodze. Praktycznie ostro ułożony bieżnika wgryza się w podłoże, dzięki czemu masz zwiększoną skuteczność hamowania. Opona 4x4 jest przede wszystkim wytrzymała i odporna na uszkodzenia nawet przy intensywnej eksploatacji.

Być może potrzebujesz rozwiązania takiego, jakie oferuje producent BF Goodrich. Jest to opona 4x4 All Terrain T/A KO. Dzięki niej to możesz spokojnie jeździć swym pojazdem z napędem 4x4. Została opracowana, aby uzyskać jak najlepsze właściwości trakcyjne, niezależnie od tego, czy jeździsz po drogach utwardzanych, czy też po terenie. Nowoczesna, wytrzymała i zwarta – na pewno posłuży ci przez dłuższy czas.

Sprawdź też