Menu

Goodyear Vector 4Seasons 205/55 R16 94 V

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 205 
  • Wysokość profilu 55 
  • Średnica osadzenia R16 
  • Indeks nośności 94 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Poziom emisji hałasu 69 dB
  • Efektywność paliwowa
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

rewelacyjnie przypasowuje się do zmiennych warunków drogowych poprzez cały rok

Goodyear Vector 4Seasons to opona całoroczna do samochodów osobowych. W okresie od 2013 do 2018 marka Goodyear odnotowała więcej zwycięstw w testach opon całorocznych aniżeli jakakolwiek inna testowana firma ogumienia.*

Trakcja w każdych warunkach drogowych

Specjalna całoroczna mieszanka bieżnika uwzględnia specyfikę temperatur letnich i zimowych. Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons ma lepsze własności trakcyjne na śniegu i lodzie niż produkty konkurentów. Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.

udoskonalona kontrola na mokrych i suchych drogach

Zachowaj pełną kontrolę w deszczu i na śniegu. Opona Vector 4Seasons oferuje lepszą wytrzymałość na aquaplaning na mokrych nawierzchniach oraz o 11% krótszą drogę hamowania na lodzie.O stosowne zachowanie na suchych nawierzchniach dbają nieelastyczne klocki bieżnika, które zwiększają stabilność zachowania pojazdu podczas prowadzenia i skręcania.

perfekcyjne zachowanie na drodze poprzez cały rok

Ciesz się najkorzystniejszymi parametrami eksploatacyjnymi przez cały rok dzięki oponie, która nadzwyczajnie radzi sobie przy różnorodnych rodzajach pogody. Technologia Weather Reactive opracowana poprzez Goodyear pozwala na adaptację do zmian pór roku. Wyjątkowa technika SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika dostosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.

przyjazna dla środowiska

Przejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia. W dodatku w oponie Vector 4Seasons zastosowano mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszelkich warunkach pogodowych oraz bardziej płaski profil gwarantujący równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te wyraźnie rozszerzają wytrzymałość opony.

(*) W oparciu o 33 testy, przeprowadzone od stycznia 2013 r. Do grudnia 2018 r. Poprzez 13 wiodących niezależnych europejskich magazynów branży oponiarskiej.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Marka generuje swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu oraz w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i efektywności w branży.

markę Goodyear rozpoznaje teraz niemal każdy kierowca. Co atrakcyjne, historia nazwy producenta nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest jeszcze oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear za każdym razem inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki temu lądownik Apollo 14 został wyekwipowany w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z niewielkiej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.