Menu

Goodyear Vector 4Seasons G2 195/65 R15 95 H

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 195 
  • Wysokość profilu 65 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 95 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Poziom emisji hałasu 70 dB
  • Efektywność paliwowa
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

doskonałe prowadzenie w każdych warunkach atmosferycznych poprzez cały rok

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 to opona całoroczna przeznaczona do aut osobowych. W okresie od 2013 do 2018 producent Goodyear odnotowała więcej zwycięstw w testach opon całorocznych aniżeli jakakolwiek inna testowana firma ogumienia.*

Trakcja w każdych warunkach drogowych

Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons odznacza się genialną trakcją na śniegu i lodzie. Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.

nadzwyczajne prowadzenie poprzez cały rok

technologia Weather Reactive opracowana przez Goodyear umożliwia oponom Vector 4Seasons adaptację do zmian pór roku. Nieszablonowa technika SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika przypasowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.

przychylna dla środowiska

Przejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia. Ponadto w oponie Vector 4Seasons zaimplementowano mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszelkich warunkach pogodowych, a także bardziej płaski profil gwarantujący równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te wyraźnie zwiększają solidność opony.

(*) W oparciu o 33 testy, przeprowadzone od stycznia 2013 r. Do grudnia 2018 r. Poprzez 13 wiodących niezależnych europejskich magazynów branży oponiarskiej.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Producent generuje swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu oraz w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technologii i produktywności w branży.

firmę Goodyear rozpoznaje teraz niemal każdy kierowca. Co interesujące, historia nazwy firmy nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest dodatkowo oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w świeże technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został wyposażony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z niedużej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza aktualnie 20 bilionów dolarów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.