Menu

Nokian Weatherproof 205/55 R16 91 H

Cechy produktu

  • Producent Nokian 
  • Szerokość przekroju 205 
  • Wysokość profilu 55 
  • Średnica osadzenia R16 
  • Indeks nośności 91 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Poziom emisji hałasu 69 dB
  • Efektywność paliwowa
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Opona Nokian Weatherproof Poza cztery pory roku

Opona bezpieczna zimą, staranna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się świetnymi właściwościami przyczepności. Jednocześnie jest to także opona letnia, która ma idealną charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony pozostał bieżnik, jest dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera i lekko ujemnych, jest rewelacyjna. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala dodatkowo na zachowanie perfekcyjnej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa.

Drogi zaśnieżone
Opona zachowuje się jednostajnie w niskich temperaturach, zapewniając korzystną przyczepność i precyzyjne hamowanie na śniegu.

Drogi mokre
produktywnie uniemożliwia ślizganiu się opony na nawierzchni pokrytej błotem pośniegowym oraz aquaplaningowi i hamuje natychmiastowo choćby na nawierzchniach mokrych.

Drogi suche
Opona zachowuje stabilność i przyczepność nawet przy wysokich szybkościach na nawierzchniach suchych.

solidność poprzez cały rok.
Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, funkcjonuje nadzwyczajnie w szerokim przedziale temperatur i nie ulega silnemu zużyciu nawet w gorące letnie dni.

Opony Nokian Weatherproof zapewniają pierwszorzędne bezpieczeństwo, wysokie właściwości jazdy i trwałość w czasie stosowania przez okrągły rok. Te opony typu All-Weather (na każdą pogodę) łączą bezusterkowe bezpieczeństwo w okresie zimowym z typową dla opon letnich precyzją, stabilnością, a także pewnością prowadzenia. Wszystkie rozmiary tych opon oznaczone są symbolem płatka śniegu (3PMSF), co wskazuje, że opony te pozostały oficjalnie zatwierdzone do wykorzystywania zimą. Z łatwością toczące się opony Nokian Weatherproof także przyczyniają się zmniejszania zużycia paliwa, a także redukcji emisji CO2.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.