Moje konto

Opony ciężarowe Rosyjskie ×

20 produktów

O kategorii Opony ciężarowe

Jesteś właścicielem samochodu dostawczego? Martwisz się o stan swych opon? Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań w odpowiedniej cenie, to serdecznie zachęcamy cię do odwiedzenia kategorii opony ciężarowe. Prezentujemy ci tysiące ofert między innymi opony ciężarowe Goodyear, Michelin, Continental, Bridgestone, czy też opony ciężarowe Dunlop. Wszyscy oni postarali się o to, aby sprzęt był odpowiednio dostosowany do jazdy w różnych warunkach pogodowych i by pasował do różnego rodzaju felg.

Może to właśnie opony ciężarowe Michelin przykuje twą uwagę. Produkty te zaliczane są do segmentu wysokiego. Wykorzystać je możesz w autach dostawczych, lekkich ciężarówkach, takich jak chociażby Peugeot Boxer, Opel Movano, czy też Mercedes Sprinter. Odpowiednio skonstruowany bieżnik ułatwi ci sterowalność, kierowalność na śliskiej powierzchni. Idealny sprzęt do korzystania w trudnych warunkach pogodowych. Produkt cechuje się równomiernym zużyciem opony, dużo większą skutecznością hamowania i lepszą sterowalnością pojazdem w każdych warunkach. Produkt Matador FR3 225/75 jest oponą, która na pewno pomoże ci jeszcze lepiej poruszać się w trudnych warunkach. Produkt przystosowany do jazdy letniej, koniecznie sprawdź jego cenę. By może zaoszczędzisz na kupnie opony do samochodu dostawczego kupując za pośrednictwem Internetu.

Lubisz sprzęt, który jest wykonany z dużą dbałością o szczegóły i oferuje ci dużo lepsze możliwość? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź model opon Continental hdc1. Jest to opona do samochodu ciężarowego. Produkt ten został wyposażony w bieżnik o specjalnej budowie, ułatwiający jazdę przy prędkościach do 90km/h. Na pewno pomoże ci ona w czasie trudnych warunków pogodowych wybrnąć z niejednej opresji. Stosując odpowiednie ogumienie, masz możliwość często zatrzymania się dużo szybciej, wykonania odpowiedniego manewru, itd. Być może zakup opony ciężarowej zadecyduje o tym, czy nie będziesz sprawcą, bądź ofiarą wypadku samochodowego, różnych kolizji drogowych.

Sprawdź też