Menu

Dętka Continental Compact 20'' x 1,1'' - 1,25'' wentyl presta 42 mm - FV / Presta \ 406/451 - 20" \ 42 mm \ 1,1 - 1,25"

Cechy produktu

  • Producent CONTINENTAL 
  • Rodzaj dętka 

Opis

Conti-Tube

Nowa oferta dętek Continental ułatwia znalezienie tej jednej, właściwej dla Ciebie. Przyjazna dla użytkownika oferta odpowiada wielorakim rozmiarom, typom zaworów, ich długościom i konstrukcjom, jak też zróżnicowanym rodzajom opon i stylom jazdy. Obfitość dętek umożliwia właściwy dobór: dętka charakterystyczna jest dostępna we wszelkich rozmiarach, oferuje najkorzystniejszy kompromis pomiędzy codzienną jazdą, a wagą, podczas gdy w wersjach Light i Supersonic największe znaczenie ma waga i opór toczenia.

wymiar

Dętka nadaje się do kół z oponami o rozmiarze w zakresie 20" x 1,1" - 1,25" (28/32-406/451).
W powyższym zakresie przekazana jest średnica kół do jakich dętka nadaje się, to jest 20" (ETRTO 406-451) oraz szerkość opon z jakimi jest kompatybilna: od 1,1" do 1,25" (ETRTO 28-32).

Wentyl: presta o długości 42 mm. Wentyle użytkowane przez Continental posiadją specjalnie profilowaną nakrętkę stabilizującą wentyl w obręczyn. Profilowanie nakrętki zezwala na również montaż wentyla w obręczach posiadjących otwór o średnicy 8 mm (asygnowany dla wentyli samochodowych i dunlop). Wentyle presta pompujemy przy użyciu precyzyjnie takich samych pompek co wentyle dunlop (rowerowe).
Średnia waga towaru: 105 g


O systemie Unitube w dętkach Continental:
- Dętki wielorozmiarowe pasują do większej ilości wymiarów opon tradycyjne dętki rowerowe.
- Wszystkie dętki są bezszwowe i wulkanizowane celem zapewnienia jednolitej okrągłości i powiększonej bezawaryjności trzonu wentyla.
- Każdy egzemplarz przechodzi bardzo rygorystyczną kontrolę jakości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.