Menu

Dębica Presto UHP 2 245/45 R17 99 Y

Cechy produktu

  • Producent Dębica 
  • Szerokość przekroju 245 
  • Wysokość profilu 45 
  • Średnica osadzenia R17 
  • Indeks nośności 99 
  • Indeks prędkości

Opis

Opony Dębica Presto UHP 2 to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Dębica Presto UHP 2 z nowym asymetrycznym bieżnikiem odpowiada na oczekiwania najszczególniej wymagających klientów, którzy szukają opon dla samochodów osobowych o większych mocach silnika za rozsądną cenę.

znaczne żebro centralne nowego bieżnika udoskonaloną kontrolę nad pojazdem. Umocniony bark gwarantuje doskonałą przyczepność na zakrętach. Mieszanka gumowa na bazie krzemionki zapewnia wysoką przyczepność na mokrych drogach.

Dzięki progresywnej rzeźbie bieżnika uzyskano unikatowe osiągi równocześnie na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Tworzywo z którego jest stworzona przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei gwarantuje niższe zużycie paliwa.

Skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni daje im pożądane bezpieczeństwo. Ponieważ nacisk rozkłada się równomiernie na całą powierzchnię styku opony z drogą, opona lepiej się prowadzi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.