Menu

Firestone Roadhawk 195/50 R15 82 V

Cechy produktu

  • Producent Firestone 
  • Szerokość przekroju 195 
  • Wysokość profilu 50 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 82 
  • Indeks prędkości

Opis

Sezon: letni.

typ bieżnika: asymetryczny.

Grupa: Bridgestone.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis towaru: Firestone Roadhawk to progresywna opona letnia klasy przeciętnej wprowadzona na rynek w 2017 roku. Asymetryczna rzeźba bieżnika gwarantuje prawidłową przyczepność i wydajnie odprowadza wodę, co potwierdza klasa "A" na etykiecie opony. Opony Firestone Roadhawk zostały poddane testom przez największy niezależny instytut TÜV SÜD i otrzymały prestiżowy certyfikat TÜV SÜD. Testy pokazały także wyśmienite właściwości na suchej nawierzchni, opona osiąga dystans hamowania krótszy o 3m w stosunku do konkurencyjnych modeli. Dzięki nieszablonowemu składowi mieszanki opona ściera się wolno, ma niskie opory toczenia i pozwala na dłuższe przebiegi. Idealnie stanie na wysokości zadania w autach kompaktowych i klasy przeciętnej.

Opis producenta: firma Firestone narodziła się 3 sierpnia 1900 roku, w niewielkim Akron w USA. Wtedy to Harvey S. Firestone, przedstawił swoją pierwszą drutowaną oponę. W kolejnych latach Firestone nawiązał współpracę z Henrym Fordem, która zaowocowała pierwszym znacznym zamówieniem na opony samochodowe. W 1981 roku firma zostaje przejęta przez japoński koncern Bridgestone.

Opony firmy Firestone są uwielbiane wśród klientów za wysoką trwałość, prawidłowe parametry trakcyjne, a także niski poziom hałasu. Charakteryzują się nadzwyczajną relacją wartość - jakość. To rozsądny dobór dla kierowców ceniących komfort i bezpieczeństwo.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.