Menu

Firestone Roadhawk 195/55 R15 85 H

Cechy produktu

  • Producent Firestone 
  • Szerokość przekroju 195 
  • Wysokość profilu 55 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 85 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 

Opis

Sezon: letni.

wariant bieżnika: asymetryczny.

Grupa: Bridgestone.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis artykułu: Firestone Roadhawk to postępowa opona letnia klasy średniej wprowadzona na rynek w 2017 roku. Asymetryczna rzeźba bieżnika gwarantuje prawidłową przyczepność i produktywnie odprowadza wodę, co potwierdza klasa "A" na etykiecie opony. Opony Firestone Roadhawk zostały poddane testom poprzez największy niezależny instytut TÜV SÜD i otrzymały prestiżowy atest TÜV SÜD. Testy pokazały również nadzwyczajne cechy na suchej nawierzchni, opona osiąga dystans hamowania krótszy o 3m w stosunku do konkurencyjnych modeli. Dzięki unikatowemu składowi mieszanki opona ściera się wolno, ma niskie opory toczenia i pozwala na dłuższe przebiegi. Doskonale stanie na wysokości zadania w autach kompaktowych i klasy przeciętnej.

Opis producenta: producent Firestone narodziła się 3 sierpnia 1900 roku, w niewielkim Akron w USA. Wtedy to Harvey S. Firestone, przedstawił swoją pierwszą drutowaną oponę. W kolejnych latach Firestone nawiązał współpracę z Henrym Fordem, która zaowocowała pierwszym sporym zamówieniem na opony samochodowe. W 1981 roku producent zostaje przejęta przez japoński koncern Bridgestone.

Opony firmy Firestone są renomowane wśród klientów za wysoką wytrzymałość, korzystne cechy trakcyjne oraz niski poziom hałasu. Znamionują się nieprzeciętną relacją wartość - jakość. To rozsądny wybór dla kierowców lubiących komfort i bezpieczeństwo.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.