Menu

Firestone Roadhawk 205/60 R15 91 V

Cechy produktu

  • Producent Firestone 
  • Szerokość przekroju 205 
  • Wysokość profilu 60 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 91 
  • Indeks prędkości

Opis

Sezon: letni.

typ bieżnika: asymetryczny.

Grupa: Bridgestone.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis artykułu: Firestone Roadhawk to nowoczesna opona letnia klasy średniej wprowadzona na rynek w 2017 roku. Asymetryczna rzeźba bieżnika zagwarantuje prawidłową przyczepność i sprawnie odprowadza wodę, co potwierdza klasa "A" na etykiecie opony. Opony Firestone Roadhawk zostały poddane testom przez największy niezależny instytut TÜV SÜD i otrzymały prestiżowy dokument TÜV SÜD. Testy pokazały również nieprzeciętne atrybuty na suchej nawierzchni, opona osiąga dystans hamowania krótszy o 3m w stosunku do konkurencyjnych modeli. Dzięki nieszablonowemu składowi mieszanki opona ściera się wolno, ma niskie opory toczenia i umożliwia dłuższe przebiegi. Idealnie stanie na wysokości zadania w autach kompaktowych i klasy przeciętnej.

Opis producenta: marka Firestone narodziła się 3 sierpnia 1900 roku, w niewielkim Akron w USA. Wtedy to Harvey S. Firestone, przedstawił swoją pierwszą drutowaną oponę. W kolejnych latach Firestone nawiązał współpracę z Henrym Fordem, która zaowocowała pierwszym znacznym zamówieniem na opony samochodowe. W 1981 roku marka zostaje przejęta poprzez japoński koncern Bridgestone.

Opony marki Firestone są szanowane wśród klientów za wysoką odporność, prawidłowe cechy trakcyjne i niski poziom hałasu. Charakteryzują się idealną relacją wartość - jakość. To rozsądny wybór dla kierowców lubiących komfort i bezpieczeństwo.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.